Cuma / 7 Ağustos 2020

Çocuk geline karşı çıkan fotoğrafçıya dava şoku!

Malatya'da çocuk gelinin fotoğrafını çekmeyen ve bu nedenle damatla yaşadığı tartışma ile sosyal medyada gündeme gelen düğün fotoğrafçısı Onur Albayrak, yaşadıklarını anlattı.

206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

15 yaşındaki çocuk gelinin fotoğrafını çekmeyen ve bu nedenle damatla yaşadığı tartışmayla gündeme gelen fotoğrafçı Onur Albayrak, “Bu yaştaki insanları gördüğünde gelinlikçi gelinlik satmazsa, kuaför saçını yapmazsa, fotoğrafçı fotoğrafını çekmezse, düğün salonu salonu vermezse zaten çocuk gelinler azalır diye düşünüyorum” dedi.

Fotoğrafçı Onur Albayrak, yeni bir açıklama yaparak hakkında dava açılacağını duyurdu.

Albayrak “Fotoğraf çekimi için gittiğim düğünde gelinin 15 yaşında bir çocuk olduğunu duyunca nevrim döndü. Hesap sordum. Üzerime yürüdüler. Damada kafa attım burnu kırıldı. Hakkımda dava açacaklarmış açsınlar. Ben bu ülkenin gerçek fotoğrafını çektim zaten. Çocuklar gelin olmasın yeter” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et