Pazartesi / 13 Temmuz 2020

‘Çocuğuma tane tane ucuz bez alıyorum’ alıyorum diyen vatandaş: Oyum tabii ki AKP’ye, yaptıkları dört dörtlük

Yurttaş TV'nin yaptığı sokak röportajında bir kadın, ekonomiden şikayet ederek "Çocuğuma, tane tane bez alıyorum. Ucuz bez arıyorum" dedi. Ekonomiden dem vuran kadın, "Siz hangi partiyi desteklersiniz?" sorusuna ise "Tabii ki AK Parti" yanıtını verdi.

206,912BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et

Yurttaş TV’nin İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde erken seçim ile ilgili yaptığı sokak röportajına AKP seçmeni, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Vatandaş, “Bir maskeyi bile zor alıyoruz. Benim mesela bebeğim var, tane tane bez alıyorum. Çocuğuma ucuz bez arıyorum. Bunun ötesi var mı, yok” diyerek ekonomideki gidişata isyan etti.

Ancak, muhabirin “Siz hangi partiyi desteklersiniz?” sorusuna cevap veren kadının AKP’yi desteklemesi dikkat çekti.

Vatandaş, verdiği cevapta, “Tabii AK Parti’yi desteklerim. Kesinlikle AK Parti. Yani insanları sevmeyebilirsin, şahsı sevmeyebilirsin ama yaptıklarına bakınca dört dörtlük. En iyisi bu” dedi.

Ardından, “Ben hiç doğalgazı açmadığım halde 280 lira fatura parası ödemişim. 280 lira bir aileye çok değil mi…” sözleriyle 18 yıldır iktidarın yönettiği ekonomiden şikayetçi olmaya devam etti.

YURTTAŞ TV’NİN RÖPORTAJININ TAMAMI;

1 Yorum

  1. Çoklu kişilik bozukluğunun 30 saniye içinde hemde kişilik değişmeden 10 kez değiştiğine şahit olabildiğimiz türk doktorları dünya tıp literatürüne geçirecek tüm dünyayı hayretler içinde bırakacak bir vaka tespit etmişsiniz. Tebrik ediyorum 🙂 Ancak bu tip vakalar ülkemizde çok yaygın olduğu için kimse araştırma konusu yapmaz 🙂 Hiponozdaki bilinçaltı papağan beyin ve onunla savaşmaya çalışan bilinçli beynin mükemmel savaşına tanık olduk. Her ikiside aynı anda konuşabiliyorlarlar MÜTHİŞ.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"
206,912BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et