Cinsel organını satışa çıkaran 28 yaşındaki güzel manken Cara Delevingne ailesini çok kızdırdı

Kadınların güçlendirilmesini ve koronavirüs salgını sürecinde geliri düşük olanlara yardım faaliyetlerinden etkilenen ünlü manken Cara Delevingne, cinsel organını dijital ortamda satışa çıkardı. Mankenin bu kararına sinirlenen ailesi, Delevingne ile konuşmamaya karar verdi. Ünlü manken ise ailesinin kendisine karışma yaşını çoktan geçtiğini söyledi.

İngiltere’de tanınmış bir ailenin kızı olan ve bilindik markalara mankenlik yapan 28 yaşındaki Cara Delevingne, koronavirüs sürecinde geliri yetersiz kişiler ve kadınlara destek olmak amacıyla başlatılan “dijital sertifika” kampanyasına katılarak, cinsel organını dijital ortamda satışa çıkardı. Genç ismin bu adımı, ailesi tarafından kızgınlıkla karşılandı. Ünlü mankenin anne ve babası, kızlarıyla bir süre konuşmama kararı aldı. Manken ise anne ve babasının kendisine karışamayacağını dile getirdi.

İngiliz basınında yer alan habere göre; Cara Delevingne’in cinsel organını dijital ortamda satışa çıkarmasının ardından annesi Pandora Delevingne ve babası Charles Delevingne’yi sinirlendi. Öfkeli anne ve baba, kendilerini dinlemeyen kızlarıyla uzun süredir konuşmuyor.

Cara Delevingne’in yakın çevresine, “Ailemin bana karışmayı hakkı yok. Kendi kararlarımı verebilecek bir yaştayım” dediği ve bir süre daha anne ve babasına mesafeli olacağı iddia edildi.

Cara Delevingne, geçtiğimiz yıllarda cinsel içerik oyuncakları tasarımı ve satışına başlamıştı. Cinsel içerikli oyuncakları işini ek işi olarak gördüğünü dile getiren ünlü model, bu işi çok sevdiğini söylemişti.

En yalın anlatımla NFT’ler dijital sanat eserlerini ve koleksiyon ürünlerini tescil edilebilir ve satılabilir varlıklar haline getiren dijital sertifika anlamına geliyor.

Son Haberler