CHP’nin listesinde “Şişli adayı” diye yazılan isimden Ekrem İmamoğlu’na çok ağır hakaretler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin merakla beklenen adaylarını Merkez Yönetim Kurulu'na (MYK) getirdi.

Şu ana kadar altı grup halinde 697 belediye başkan adayını açıklayan CHP, bugün de “yedinci grup” adaylarını belirleyerek kamuoyuna ilan edecek.

Bu çerçevede Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, açıklanacak adayların listesini 10.00’da toplanan MYK’sına sundu.

Listede Şişli adayı olarak Fidan Aslan Eroğlu’nun adı yer aldı.

EKREM İMAMOĞLU’NA “VİZYONSUZ” DEMİŞTİ

Fidan Aslan Eroğlu, daha önce yaptığı paylaşımda “Beylikdüzü’nde tam bir belediyecilik katliamı yaşanıyor. Ekrem İmam diye birini koymuşlar buraya yatıp kalkıp karadeniz diyor’ bunu buraya kim koyduysa ağır vizyonsuzmuş. Git kardeşim karadenizden aday ol öyleyse bize ne senin memleketinden…” ifadelerini kullanmıştı.

İŞTE O MESAJ…

Bu mesaj ortalığı karıştırdı ve sosyal medyada çok sayıda tepki geldi.

SARIGÜL’ÜN ADAMI İDDİASI

Öte yandan, Şişli Gazetesi, Fidan Aslan Eroğlu’nun Mustafa Sarıgül’e yakın olduğunu iddia edip “Fidan Aslan Eroğlu Şişli Belediye Başkanı yapılarak Şişli’de yine Mustafa Sarıgül hakimiyeti kurulmaya çalışılıyor. Eroğlu belediye başkanı yapılırsa yerine Sarıgül geçecek” diye yazdı.

Erdoğan’ın “Nerede kaldı bu süt?” sorusuna İmamoğlu’ndan cevap

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a”Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği süt dağıtımı 100 bine yakın çocuğumuza yapılıyor. Bizim dönemimizde veren el, alan eli görmeyecek. Yoksulluğu asla afişe etmeyeceğiz” diyerek cevap verdi.

AKP’li vekilden AKİT muhabirine: “Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan”

Gerici Yeni Akit’in web sitesi muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’in, kumar oynarken görüntüledikleri AKP’li isimlerin saldırısına uğradıkları iddia edildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlanıyor

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Rahşan Ecevit, Devlet Mezarlığı’nda eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilecek.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.
209,982BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et