Cumartesi / 8 Ağustos 2020

CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu: Erdoğan’ı iyi ki ziyaret etmişim

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlU, Erdoğan'ı Saray'da ziyaret etmekten asla pişman olduğunu belirtirken, "İyi ki yapmışım" dedi.

206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et

CHP’nin İBB Adayı Ekrem İmamoğlu, Saray’da AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etmesiyle ilgili konuştu.

Kendisine Kasımpaşa’daki seçim ziyaretinde eşlik eden Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi’ye konuşan İmamoğlu, Erdoğan’ı ziyaret ettiği için pişman olup olmadığı yönündeki soruya, “Asla pişman değilim. Pişmanlık duyacaksa kendileri duysun, ben duymam. Tam aksine, iyi ki yapmışım” yanıtını verdi.

Süleyman Soylu’dan Ekrem İmamoğlu’na sert sözler: Adamı beş paralık ederim

Selvi’nin yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eleştirilerini hatırlattım. “Keşke olmasa” karşılığını verdi. Ardından, “Çünkü bir hukukumuz var, biz kendilerine bir ziyarette bulunduk ki bence bu değerli bir hukuk. Örneğin dünkü söyleminde ‘Yalan konuşuyor’ gibi bir ifade vardı, hoş bir ifade değil. Ben hayatım boyunca hiç yalan konuşmadım” diye ekledi. Bunun üzerine Erdoğan’ı ziyaret etmekten dolayı pişman olup olmadığını sordum. “Asla pişman değilim. Pişmanlık duyacaksa kendileri duysun, ben duymam. Tam aksine, iyi ki yapmışım” yanıtını verdi.”

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı

Muharrem İnce’nin partisinin adı Ulusal Sol mu?

Muharrem İnce’nin kuracağı partinin adı merak konusu. CHP’de bir kopuş hareketi başlatan İnce yeni parti için çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 2 yıl önce CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce yeniden siyasetin hareketli dünyasına adım attı.

Altın çıldırdı, dolar yanıyor… Troller Berat Albayrak’ı yedirmeyiz kampanyası başlattı

AK troller Berat Albayrak için twitter'da kampanya başlattı.

Alman Dergisi’nde Erdoğan’ın servetini yazdılar: Kağıt üstündeki servetin yanı sıra buzdağının görünmeyen kısmı var

Almanya’da yayımlanan Focus dergisi, Erdoğan’ın servetini gündeme taşıdı. Derginin iddiasına göre Erdoğan’ın kağıt üzerinde görünen servetinin yanı sıra bir de buzdağının görünmeyen yüzü var. Ve Erdoğan’ın asıl serveti çocuklarının ve ailesinin üzerinde…

Bahçeli Ayasfoya için dün ne demişti? Bugün ne yaptı?

Devlet Bahçeli, 2015 yılında Trabzon'da yaptığı mitingde "Bunlar sırf tertemiz mümin duygularla oynamak ve sömürmek için Ayasofya Cami’ni bile kullanabileceklerdir." ifadelerini kullanmıştı.
206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et