Sosyal Medya

CHP’li vekiller kamyonla İstanbul’a gidiyor!

Gündem

CHP’li vekiller kamyonla İstanbul’a gidiyor!

CHP kamyoncuların sorunlarına dikkat çekmek için sıradışı bir yola başvurdu.

CHP’nin Ekonomi’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Uşak milletvekili Özkan Yalım’la birlikte kamyon sürerek İstanbul’dan Ankara’ya gidiyor.

CHP Genel başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Başbakan Binali Yıldırım ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında bütçe görüşmeleri sırasında yaşanan ‘kamyon’ polemiğinde yeni bir perde açtı. Erdoğdu, bugün sabah İstanbul’dan Ankara’ya gitmek üzere kamyonla yola çıktı. Yalım kamyonu kullanırken Erdoğdu ise yoldan yayın yaptı.
İşte o video;

  Aydoğdu ve Yalım yola çıkmadan önce de basın mensupları ile biraraya geldi. CHP’li Erdoğdu, kamyoncuların yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için bugün kamyona bindi. Erdoğdu, gazeteciler eşliğinde sabah saat 08.30’da İstanbul’dan Ankara’ya doğru yola çıktı.

  TBMM’deki bütçe görüşmeleri sırasında Kılıçdaroğlu, İstanbul’dan Ankara’ya gelen bir kamyoncunun köprü ve otoyollara verdiği ücretin çok yüksek olduğunu belirterek hükümeti eleştirmişti. Başbakan Yıldırım ise Kılıçdaroğlu’nun konuşmasında verdiği rakamların gerçeği yansıtmadığını ileri sürmüştü.

  Gündem Kategorisinden...

  Bizi Takip Edin

  Popüler

  Yukarı