CHP’li vekil Turgay Güler’e teşekkür etti: Emeğin büyük

Seçimlerin üzerinden 17 gün geçmesinin ardından İstanbul düğümü çözüldü. Ekrem İmamoğlu artık resmen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı.

İmamoğlu günler sonra mazbatayı aldı ve Saraçhane’deki İstanbul Büyükşehir Belediye binasına giderek başkanlık mührünü Mevlüt Uysal’dan devraldı.

CHP’li Sezgin Tanrıkulu ise mazbatanın ardından yandaş medya çalışanı Turgay Güler’e teşekkür etti. Tanrıkulu, “Ekrem İmamoğlu mazbatayı almış diyola Turgay Güler (Emeğin büyük, Katkıların için teşekkür ederiz)” dedi.

Seçim öncesinde İmamoğlu, Ülke TV’de yayınlanan ‘Sıradışı’ programında Turgay Güler’in sorularını yanıtlamıştı. Güler’in İmamoğlu’na yönelik tavırları AKP seçmeninin dahi tepkisini çekmişti. AKP cenahında seçim sonrası yapılan yorumlarda Güler’in tavrının İmamoğlu’na iki puan kazandırdığı yönündeydi.

İmamoğlu’nun mazbatayı aldığı gün Turgay Güler’den yine büyük destek geldi!

Ekrem İmamoğlu’ndan tatil eleştirilerine yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, depremin vurduğu Elazığ'a yaptığı ziyaretin hemen ardından Erzurum Palandöken'e gittiği için yöneltilen eleştirilere yanıt mahiyetinde bir mesaj yayınladı.

Televizyona çıkıp ‘uçuyoruz’ demekle Türkiye uçmaz

Elazığ depremiyle ilgili 'Milletimiz bir toplumsal sınavdan daha yüzünün akıyla çıktı' diyen Akşener, halkın geçinemediğini belirterek ekonomi yönetimini eleştirdi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ankara’dan Elazığ’a taşımanın maliyeti…

Depremden sonra Erdoğan Elazığ’a uçtu. Öncesinde ise Cumhurbaşkanı’nı Elazığ Havalimanı’ndan almak ve kent merkezine taşımak için dev bir araç filosu Ankara’dan yola koyuldu. Bu organizasyon sadece gidiş yolculuğunda 41 bin 308 liralık yakıt tüketti.

Son dakika… Türkiye’de 9’u Çinli 12 kişi koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

Aksaray'da 9'u Çinli işçi 3'ü Türk 12 kişi cornovavirüs şüphesiyle tedbir amaçlı müşahade altına salınrı.

Burhan Kuzu’nun “Ecevit deprem paralarıyla maaşları ödedi” sözlerine MHP’li Enginyurt’tan tokat gibi cevap

Eski AKP Milletvekili Burhan Kuzu’nun 17 Ağustos depremi mesajına o dönemin hükümet ortaklarından MHP’nin Ordu milletvekili Cemal Enginyurt’tan tepki geldi.
209,908BeğenenlerBeğen
4,675TakipçilerTakip Et