Pazartesi / 6 Temmuz 2020

CHP’li vekil Turgay Güler’e teşekkür etti: Emeğin büyük

Seçimlerin üzerinden 17 gün geçmesinin ardından İstanbul düğümü çözüldü. Ekrem İmamoğlu artık resmen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı.

207,016BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

İmamoğlu günler sonra mazbatayı aldı ve Saraçhane’deki İstanbul Büyükşehir Belediye binasına giderek başkanlık mührünü Mevlüt Uysal’dan devraldı.

CHP’li Sezgin Tanrıkulu ise mazbatanın ardından yandaş medya çalışanı Turgay Güler’e teşekkür etti. Tanrıkulu, “Ekrem İmamoğlu mazbatayı almış diyola Turgay Güler (Emeğin büyük, Katkıların için teşekkür ederiz)” dedi.

Seçim öncesinde İmamoğlu, Ülke TV’de yayınlanan ‘Sıradışı’ programında Turgay Güler’in sorularını yanıtlamıştı. Güler’in İmamoğlu’na yönelik tavırları AKP seçmeninin dahi tepkisini çekmişti. AKP cenahında seçim sonrası yapılan yorumlarda Güler’in tavrının İmamoğlu’na iki puan kazandırdığı yönündeydi.

İmamoğlu’nun mazbatayı aldığı gün Turgay Güler’den yine büyük destek geldi!

Her cuma bir ayet sallıyorum sözü hafızalardan silinmeyen Egemen Bağış’ın Cuma Namazı pozuna tepki yağdı

“Her Cuma bir ayet sallıyorum, bakara makara” diyerek Kuran ayetleri ile dalga geçen Egemen Bağış'ın son paylaşımı büyük tepki çekti.

AKP’li vekil Erdoğan’ın açılışına katılmadı!

Ardahan'da AKP'nin tek vekili olan Orhan Atalay, Çıldır ilçesinde yapımı tamamlanan Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Köroğlu Barajı ve Kotanlı Hidroelektrik Santrali'nin açılışına katılmadı.

İmamoğlu, Halk Ekmek’in hizmetlerinin önüne geçen Salih Bekaroğlu’nun görevine son verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem  İmamoğlu'nun Halk Ekmek Genel Müdürü Salih Bekaroğlu'nu görevden aldığı öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu, erken seçim için Bahçeli’yi adres gösterdi: ‘Artık destek vermiyorum’ diyebilir

Kemal Kılıçdaroğlu, " 2023 yani Cumhuriyet’in 100'üncü yılında biz bu ülkede halkımıza söz verdik Cumhuriyet’i demokrasiyle taçlandıracağız." dedi.

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.
207,016BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et