CHP’li vekil masaya yumruğunu vurdu: El koyun, uçacak adam yoksa ben de hazırım!

Türkiye yazı afet halini alan orman yangınları ile geçirdi, geçiriyor. CHP'li Mehmet Ali Çelebi, bakana afet durumu yaşandığı uyarısında bulundu. Çelebi, "Bırakın ihaleyi gerekirse el koyun uçaklara uçurun! Uçacak adam yoksa ben de hazırım!" dedi.

Son yılların en büyük yangınları yaşanmasına ve binlerce hektar ormanın canlılarla birlikte kül olmasına rağmen, Orman Bakanlığı’nın söndürme işinde uçak kullanmamasına dönük tepkiler büyüyor.

Yaz boyunca Türkiye’nin ciğerleri yandı. Bakanlık THK yerine özel firmalardan hizmet almayı tercih etti, yangınlara müdahale yetersiz kaldı. Yüzlerce hektar orman içindeki canlılarla birlikte kül oldu.

Askeri helikopter pilotu, kumpas davaları mağduru, CHP milletvekili Mehmet Ali Çelebi bu duruma isyan etti. Çelebi, Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye seslendi. Çelebi, Afet yaşanıyor afet! Bırakın ihaleyi gerekirse el koyun uçaklara uçurun! Uçacak adam yoksa ben de hazırım!” dedi.

Bu görüntüleri izleyen AKP’lilerin yüreği ağzına geliyor

İstanbul'a partisinin İl Başkanlığı'nın yeni binasının açılışı için gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davuotoğlu yüzlerce araçlık konvoyla karşılandı.

Maddi sıkıntı yaşayan 2 çocuk babası kendini kamyonunun önüne astı

Konya’da evli ve iki çocuk babası kamyon şoförü M.Ç, maddi sıkıntılar nedeniyle Konya Kamyon Garajı’da intihar etti.

CHP Ankara İl Kongresinde gerginlik… “Siyasetin işine, kadının işvesine aldanılmaz” dedi kadınların tokadını yedi

CHP Ankara Kongresi’nde, kongre delegesi Tevfik Koçak ’ın, kadınlara ilişkin sözleri ortalığı karıştırdı. Koçak, “Siyasetçinin işine, kadının işvesine aldanılmaz” demesi üzerine salonda bir anda yuh sesleri yükselirken, kadınlardan da, erkek delegelerden de sert tepki geldi. Partili kadınlar Koçak’ın elinden mikrofonu almaya çalışırken, salonda pet şişeler havada uçuştu.

İmamoğlu’ndan İBB Meclisi’ndeki AKP’lilerin TÜRGEV oyununa hodri meydan: Eşkıyalık bu, yürürlüğe koymayacağız

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu”nun birinci etabı olan “Mecidiyeköy-Mahmutbey Hattı”ndaki ilk test sürüşünü gerçekleştirdi.

İşte Yaşar Büyükanıt’ın Dolmabahçe’de Erdoğan’ın önüne koyduğu dosya

Hükümete yakın Türkiye gazetesinin yazarı Yücel Koç, Erdoğan ve Yaşar Büyükanıt arasındaki Dolmabahçe görüşmesini yazdı.
209,716BeğenenlerBeğen
4,904TakipçilerTakip Et