CHP’li vekil ‘Ak Troll’lerin oyununa gelmedi

AK Troller sosyal medyada CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem'e ait fotoğrafları paylaşarak CHP'li vekilin FETÖ'cü olduğu iddiasını yaydı.

207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et

Çok kısa zamanda fotoğrafların montaj olduğu ortaya çıktı. CHP’li vekil Eren Erdem’in ise iddialara tepkisi sert oldu.

 Namaz kıldığı fotoğrafların servis edilip, Ali İsmail Korkmaz’ın resminin bulunduğu tişörte Fethullah Gülen’in resminin montajla yerleştirilmesine tepki gösteren CHP’li vekil, “Dört liselinin Kadir Gecesi Sultanahmet’te namaz kılması sizi niye kudurttu” açıklamasını yaptı.

İşte o görüntüler ve Eren Erdem’in sosyal medyada yaptığı açıklamalar;

loading...

Sokak röportajında “AKP’ye oy vermeyeceğim” deyince tartışma çıktı: O zaman metrobüse binme!

Yurttaş TV'nin Küçükçekmece'de yaptığı sokak röportajına katılan bir genç, olası bir erken seçimde AKP'ye oy vermeyeceğini ifade edince arkadaşları ile tartışma yaşadı. Arkadaşları gence "Metrobüse binmeyin o zaman" dedi. Genç ise "Ben vergi vermiyorum muyum?" diye tepki gösterdi.

Bakanlık ‘risk yok’ dedi CHP’li İlgezdi isyan etti: Önlem almak için illa birilerinin ölmesi mi gerekiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında, İstanbul- İzmir Otobanında rüzgar riski polemiği yaşanıyor.

İmamoğlu: “Meclisten çıkmasa da oranın adı Atatürk Kent Ormanı’dır”

İBB Başkanı İmamoğlu, Sarıyer'de 19 Mayıs'ta açılan Kent Ormanı'nın adının "Atatürk Kent Ormanı" olmasına ilişkin kararın hala İBB Meclisinden çıkmadığını belirterek, "Ama çıkmasa da oranın adı artık Atatürk Kent Ormanı” dedi.

İmamoğlu’ndan saldırıya uğrayan kiliseye ziyaret: Bir ibadethaneye yapılmış hareket, hepimize yapılmıştır

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, geçtiğimiz günlerde kapısının önündeki haçın koparılmasıyla gündeme gelen Kuzguncuk’taki Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’ne ziyarette bulıundu.

Süleyman Soylu provokatör yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Uluslararası Hrant Dink Vakfı’na e-mail yoluyla ölüm tehdidi içeren bir mesaj gönderen şahsın yakalandığını duyurdu.
207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et