CHP’li Koç’tan Ali İhsan Yavuz’a çok konuşulacak sözler: Bir şeyler hissedebiliyor musun?

CHP milletvekili Haluk Koç, yenilenen İstanbul seçimlerini Ekrem İmamoğlu'nun kazanmasının ardından bir paylaşımda bulundu.

CHP milletvekili Haluk Koç, yenilenen İstanbul seçimlerini Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasının ardından bir paylaşımda bulundu.

Haluk Koç, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Sayın Ali İhsan Yavuz; Hani hiçbir şey olmadı;ama birşeyler oldu hissettim diyen arkadaş; BİR ŞEYLER HİSSEDEBİLİYOR MUSUN? Haydi kolay gelsin!

Milletle zıtlaşmanın,sandığı tekmelemenin demokratik sonuçlarını siz de görüyorsunuz. MİLLETİMİZ DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKTI! #Ekremİmamoğlu”

İşte o paylaşım:

Babil dizisine FETÖ soruşturması

Star TV’de yayınlanan  ve gerici AKİT gazetesinin hedef gösterdiği “Babil” dizisine FETÖ propagandası yapıldığı gerekçesiyle soruşturma açıldığı iddia edildi.

Bakan Albayrak’tan dolar mesajı

Son Dakika... Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "2020 tek haneli enflasyonu gördüğümüz yıl olacak. Kurun dış risklerden etkilenmeyeceğine finansal mimari kurduk" açıklamasında bulundu.

İslamoğlu ile Cübbeli Ahmet birbirine girdi… Nalları dikti, satıcı!

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile ilahiyatçı yazar İslamoğlu arasındaki tartışma kapanan Hilal TV üzerinden sürdü. “İslamoğlu’nun kanalı nalları dikti” diyen Cübbeli Ahmet’e, İslamoğlu “Her şeyin satıcısı” dedi

Berat Albayrak’tan “Kanal İstanbul” için ‘Aldım ama neden aldım bir sorun’ açıklaması…

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Kanal İstanbul projesinin geçtiği alanda arazi aldığını belirten haber sonrası Albayrak'ın avukatından açıklama geldi.

Rabia Naz’ın babasından Süleyman Soylu’ya ‘Şeyh’ tepkisi

Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan Nakşibendi tarikatı şeyhinin ölümüyle ilgili sosyal medyadan başsağlığı mesajı paylaşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Şaban Vatan, "Şeyhe üzüldüğünüz kadar kızıma üzülmediniz" dedi.
209,971BeğenenlerBeğen
4,670TakipçilerTakip Et