CHP’li Gençosman Killik’ten AKP’li isme FETÖ, IŞİD ve ‘Öcalan’ın mektubu’ hatırlatmalı terör yanıtı

AKP Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan'ın CHP'ye yönelttiği suçlamalara CHP Gençlik Kolları genel Başkanı Gençosman Killik sosyal medya hesabından dikkat çeken bir yanıt verdi.

HDP’li Semra Güzel’in PKK’lı Volkan Bora ile beraber çekildiği fotoğrafların olduğu iddiaları hakkında AKP Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan kendisine ait sosyal medya hesabından CHP Gençlik Kolları’nın resmi hesabını etiketleyerek tepki çeken suçlamalar yöneltti.

İnan, “Bu iğrençliğe de sesiniz çıkmayacak, biliyorum. Ama oy veren seçmen ve teşkilatınız görsün diye dikkat çekiyorum. “Aşkınız” da, ittifakınız da kirli. Kendinize mukayyet olun.” paylaşım yaptı.

GENÇOSMAN KİLLİK’TAN YANIT

CHP Gençlik Kolları genel Başkanı Gençosman Killik kendisine ait resmi sosyal medya hesabından İnan’a cevap vererek ” Kardeş ne çok uğraştın seni muhatap alalım diye. FETÖ’den IŞİD’e ilişkiniz olmayan terör örgütü kalmamış, bir belediye seçimi uğruna Öcalan’ın mektubunu TRT’de okutmuşsunuz, kalkmış insanlara ders vermeye çalışıyorsunuz. İnsanda hiçbir şey olmasa bile en azından utanma olur.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: CHP’li Gençosman Killik’ten AKP’li isme FETÖ, IŞİD ve ‘Öcalan’ın mektubu’ hatırlatmalı terör yanıtı

Son Haberler