Cumartesi / 24 Ekim 2020

CHP’li eski vekil “meczup deyip geçmeyin” dedi, Sevda Noyan’ın arkasındaki gücü açıkladı!

205,092BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Sevda Noyan meczup deyip geçmeyin… Neye ve kimlere güvendiğini Mehmet Tüm açıkladı!  Darbe gecesi kaybolan 200 bin silah nerede?

Yandaş Ülke TV’de Esra Elönü’nün programına katılan Sevda Noyan, programda muhalifleri ve oturduğu sitedeki komşularını ölümle tehdit etmişti.

Kan donduran sözlere programın sunucusu Esra Elönü de katılırken açıklamalar infial yarattı. Kanal yönetimi özür dilese de konu tartışılmaya devam ediyor.

Tüm bunlar yaşanırken Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm çok farklı bir açıdan konuya yaklaşarak çarpıcı iddialarda bulundu.

Fatma Karaağaç’la Gündem Özel’de konuşan Tüm, 15 Temmuz Fethullahçı darbe girişiminin yaşandığı gece emniyetin dağıttığı ancak toplamayı ‘unuttuğu’ ya da unutturulan silahları hatırlatarak  “Sevda Noyan’ın bu açıklamalarını asla hafife almayın. Neden mi?” dedi ve o gece kaybolan tam 200 bin adet silahın akıbetini açıkladı.

SÜLEYMAN SOYLU’YA ZOR SORU!

Kayıp ve çalıntı silah rakamlarındaki devasa artışa dikkat çeken Tüm, Fatma Karaağaç’la Gündem Özel programında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya “Bu silahların nerede ve kimlerde bulunduğuna dair bir çalışmanız var mı? Sevda Noyan gibi kişileri bu silahları nereden temin etti?” sorularını yöneltti.

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

Ekrem İmamoğlu’nun koronavirüs testi pozitif çıktı

İBB Sözcüsü Murat Ongun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Sosyal medyadan Ekrem İmamoğlu’na geçmiş olsun mesajları

İBB Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Kötü haberi veren Murat...

Koronavirüs testi pozitif çıkan İmamoğlu’ndan ilk açıklama!

İBB Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Kötü haberi veren Murat...