CHP’li Erdoğdu’ya beddua eden Erkan Tan’ın Gülen’i övdüğü görüntüler: ‘Siz olmadan coşamıyoruz

CHP'li Aykut Erdoğdu için 'Allah'ım bunu cayır cayır yak' diyen yandaş sunucu Erkan Tan'ın Fethullah Gülen'i övdüğü görüntüler yeniden gündeme geldi.

CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu’ya “Allah’ım bu CHP’li vekili cehennemine cayır cayır yak” diyen yandaş A Haber suncusu Erkan Tan’ın Fethullah Gülen’e övgüler yağdırdığı görüntüler sosyal medyada yeniden gündeme geldi.

Yandaş sunucu, TV8’de yaptığı bir programda Fethullah Gülen için, “Ey bu işlerin mimarı, bu önemli çalışmaların oluşmasını sağlayan ve şu anda ABD’de bulunan sayın Fethullah Gülen, bu çabalarınız işte böyle çiçek oluyor, ağaç oluyor, şimdi coşkuyla on binlerle buluştu, bütün Andolu’yu geziyorlar. Sayın Fethullah Gülen yüreğimiz buruk, siz olmadan coşamıyoruz. Dönün artık, özledik” demişti.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İmamoğlu “İşine baksın” diyen Erdoğan’a böyle yanıt verdi: Daha fazla sesimiz çıkacak

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin, “Kanal İstanbul geçen haftadan beri gündemdeydi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sizi kastederek, ‘İşine baksın’ dedi. Ne diyeceksiniz” sorusuna yanıt verdi.

Demirtaş: Erdoğan hapse attırdığına pişman olacak

HDP’nin bir önceki Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Aliya İzzetbegoviç’in anılarını okumasını tavsiye ederek, “Bilge Kral olarak geçen Aliya İzzetbegoviç’in anıları. Onu da bölücülükle, teröristlikle suçlamışlardı. Korkutmak, yok etmek için hapse atmışlardı, tıpkı kendisinin bugün bize yaptığı gibi. Aliya da teslim olmamıştı. Tarih karşısında Aliyalar değil, Miloseviçler utanç abidesi konumundalar şimdi” dedi. Demirtaş, “AKP kendi siyasi ikbali için bizi hapse attırdı ama biz içeriden onun siyasi ikbalini adım adım bitiriyoruz. Gün gelecek, bizi hapse attırdığı için pişman olacak” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener’den Ahmet Davutoğlu’na vekil teklifi

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Yeni partilerden birinin genel başkanı sizden 20 milletvekili isterse, verir misiniz?” sorusuna, “Sonuç olarak ben bunu Sayın Kılıçdaroğlu’ndan nasıl gidip istediysem benden de Sayın Babacan veya Davutoğlu böyle bir talepte bulunduğu zaman elbette evet derim. Prensip olarak evet derim. Kamuoyu nasıl karşılar onu bilmiyorum” diye yanıt verdi.

221 emekli subay ‘Hulusi Akar aleyhinde tanıklık’ için başvurdu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel aleyhine açtığı 500 bin liralık tazminat davasında 221 emekli subay 'Akar aleyhinde tanıklık' yapmak için başvuruda bulundu.
210,503BeğenenlerBeğen
4,594TakipçilerTakip Et