CHP’li Çelebi: ‘İBB’ye bağlı merkezdeki tabloları nereye götürüyorsunuz?’

CHP'lilerin iddiasına göre, büyükşehir belediyesi ve bağlı kurumlardan kimi malzemeler taşınıyor.

31 Mart yerel seçimleri bitti, sandıklar açıldı, sayıldı ama İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tartışmalar bitmek bilmiyor. Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre, belediyeyi CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu kazandı. Ancak AKP sonuçlara itiraz etti.

Aradan üç gün geçti ama İstanbul ile ilgili belirsizlik sürürken, diğer yandan CHP’lilerin iddiasına göre, büyükşehir belediyesi ve bağlı kurumlardan kimi malzemeler taşınıyor.

Benzer iddia bu kez CHP Milletvekili Mehmet Ali Çelebi tarafından dillendirildi. Çelebi Twitter’dan bir fotoğraf paylaşarak, “Hayırdır büyükşehire bağlı kültür merkezindeki tabloları nereye götürüyorsunuz” dedi.

CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde bulunan tabloların yerlerinden alınarak, başka bir yere götürüldüğünü söyledi.

En çok okunan haberler

“Çok şükür vergilerimizin bugün de nereye gittiğini gördük”

Sosyal medyada dolaşan mevlid gösterisi tartışma konusu oldu.

Salih Güney isyan etti: Korkunç şeyler oluyor, hükümete yakın bir iş adamı…

"Duyduğumuza göre hükümete yakınlığıyla bilinen iş adamı Volkan B. köylülerin elinden 128 dönümlük araziyi satın almış. Çay bahçesi bile yapamaz."

İslamcı sosyete yine şatafatıyla gündemde: Londra’dan gelen Tubiş’e hoş geldin partisi

Türkiye Büşra Nur Çalar'ın şatafatlı hayatına odaklanmışken, bir görüntü daha sosyal medyanın gündeminde. 'Londra'dan gelen Tubiş'e hoş geldin partisi...' AKP aday adayı olan Ahu Kalfa'nın partisi gündeme bomba gibi düştü.

Cübbeli Ahmet, Ahmet Hakan’a lanet okudu: “Kimse ona karşı dava kazanamıyor”

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’a sert tepki gösterdi. Cübbeli, “Ahmet Hakan’ın arkası sağlam olduğu için yalan söylese de ona karşı kimse dava kazanamıyor” dedi.