Sosyal Medya

CHP’den NTV, CNNTürk ve Habertürk açıklaması

Gündem

CHP’den NTV, CNNTürk ve Habertürk açıklaması

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, CHP’nin belge açıklamasında canlı yayından çıkan NTV, CNNTürk ve Habertürk’e çok sert tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yakınları tarafından Man Adası’nda bulunan bir off – shore şirkete para aktarıldığı iddiasına dayanak olarak gösterilen belgeler bugün (1 Aralık 2017) basınla paylaşıldı. Kılıçdaroğlu’nun “On milyonlarca dolar aktarıldı” ifadesine karşın belgeleri kamuoyu ile paylaşan CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, “Hangi şirketi sattınız? Bu şirketin ortakları kim? Sermayesi ne kadar bu şirketin, bilançosu ne, varlıkları ne? Devir senetleri nerede? Erdoğan’dan cevap bekliyoruz” diyerek para trafiğinin Man Adası’ndan Türkiye’ye doğru olduğu mesajını verdi. İlk dakikalarında toplantıyı canlı yayınlayan CNN Türk, Habertürk ve NTV, daha sonra yayını kesti.

Bu üç kanala CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç çok sert tepki gösterdi. Haluk Koç, “NTV CNNTÜRK HABERTÜRK Ülkenin bu hale gelmesinde sizin payınız asla unutulmayacak. Aman bize bulaşmasın diyen PENGUENCİLER sizi… Hani belgesi dediniz; CHP alın işte belgeleri diyor. Niye yayından kaçıyorsunuz? Arazi oluyorsunuz. YAZIKLAR OLSUN!…” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Gündem Kategorisinden...

Yukarı
*