CHP’den NTV, CNNTürk ve Habertürk açıklaması

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, CHP’nin belge açıklamasında canlı yayından çıkan NTV, CNNTürk ve Habertürk’e çok sert tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yakınları tarafından Man Adası’nda bulunan bir off – shore şirkete para aktarıldığı iddiasına dayanak olarak gösterilen belgeler bugün (1 Aralık 2017) basınla paylaşıldı. Kılıçdaroğlu’nun “On milyonlarca dolar aktarıldı” ifadesine karşın belgeleri kamuoyu ile paylaşan CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, “Hangi şirketi sattınız? Bu şirketin ortakları kim? Sermayesi ne kadar bu şirketin, bilançosu ne, varlıkları ne? Devir senetleri nerede? Erdoğan’dan cevap bekliyoruz” diyerek para trafiğinin Man Adası’ndan Türkiye’ye doğru olduğu mesajını verdi. İlk dakikalarında toplantıyı canlı yayınlayan CNN Türk, Habertürk ve NTV, daha sonra yayını kesti.

Bu üç kanala CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç çok sert tepki gösterdi. Haluk Koç, “NTV CNNTÜRK HABERTÜRK Ülkenin bu hale gelmesinde sizin payınız asla unutulmayacak. Aman bize bulaşmasın diyen PENGUENCİLER sizi… Hani belgesi dediniz; CHP alın işte belgeleri diyor. Niye yayından kaçıyorsunuz? Arazi oluyorsunuz. YAZIKLAR OLSUN!…” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Rabia Naz’ın babasından Süleyman Soylu’ya ‘Şeyh’ tepkisi

Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan Nakşibendi tarikatı şeyhinin ölümüyle ilgili sosyal medyadan başsağlığı mesajı paylaşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Şaban Vatan, "Şeyhe üzüldüğünüz kadar kızıma üzülmediniz" dedi.

Berat Albayrak’ın Kanal İstanbul’da arazisi çıktı!

Kanal İstanbul güzergahında arazi aldığı ortaya çıkan Berat Albayrak’ın avukatı bir açıklama yaparak, Albayrak’ın araziyi aldığını ama haberin algı operasyonu olduğunu öne sürdü.

Erdoğan’ın “Nerede kaldı bu süt?” sorusuna İmamoğlu’ndan cevap

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a”Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği süt dağıtımı 100 bine yakın çocuğumuza yapılıyor. Bizim dönemimizde veren el, alan eli görmeyecek. Yoksulluğu asla afişe etmeyeceğiz” diyerek cevap verdi.

AKP’li vekilden AKİT muhabirine: “Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan”

Gerici Yeni Akit’in web sitesi muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’in, kumar oynarken görüntüledikleri AKP’li isimlerin saldırısına uğradıkları iddia edildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlanıyor

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Rahşan Ecevit, Devlet Mezarlığı’nda eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilecek.
209,982BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et