Salı / 4 Ağustos 2020

CHP: Kılıçdaroğlu’nun danışmanı değil

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında bu sabah gözaltına alınan ve basında "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı" diye duyurulan Doç. Dr. Fatih Gürsul'un CHP'deki görevine geçtiğimiz eylül ayında son verilmişti.

206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et

İstanbul Üniversitesi (İÜ) öğretim üyesi olan Doç. Dr. Fatih Gürsul, geçtiğimiz ağustos ayında KHK ile üniversitedeki görevinden açığa alınmış, kısa bir süre sonra da CHP’deki görevine de son verilmişti. Doç. Dr. Fatih Gürsul, 18 Ağustos günü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında açığa alındı.

Öte yandan Gürsul’un, bugün İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı üzerine Ankara’da gözaltına alınması sonrası CHP bir açıklama yaptı. CHP Basın Koordinasyonu tarafından yapılan açıklamada, Gürsul’un KHK ile açığa alınmasının ardından CHP’ye aktif olarak danışmanlık yapmadığı belirtildi.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 

Ne özrü? Ellerinizdeki kanı okyanusların suyu bile temizleyemez!

Tacettin Çolak yazdı...

Erbakan’ın oğlunun danışmanı olan Osmanlı torunundan AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısı

II. Abdülhamit’in 4. kuşak torunu ve Fatih Erbakan’ın baş danışmanı Osmanoğlu, AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısında bulundu.

İsmail Saymaz: Muharrem İnce bağını koparmış yeni parti kuruyor…

İsmail Saymaz canlı yayında Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası hakkında çarpıcı bilgiler verdi. 
206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et