Cenazede büyük ayıp: Erdoğan Kılıçdaroğlu’nun elini sıkmadı

Eski başbakan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz'ın cenazesine katılan Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmadı.

[fvplayer src=”https://vimeo.com/247810868″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/673162533_1920x923.jpg?r=pad” caption=”Cenazede büyük ayıp: Erdoğan Kılıçdaroğlu’nun elini sıkmadı”]

Eski başbakan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz ebediyete uğurlandı.Yoğun katılımın yaşandığı cenaze iktidar ve muhalefeti buluşturdu. Cenazede Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun el sıkışmaması dikkat çekti.

Beykoz Konakları’ndaki evinde ölü bulunan Yavuz Yılmaz (38) için Marmara İlahiyat Fakültesi Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Yavuz Yılmaz’ın kardeşi Hasan Yılmaz ağabeyinin tabutunun başından bir an olsun ayrılmadı. Tabuta elleriyle dokunan Hasan Yılmaz uzun süre ağabeyinin tabutuna baktı.

Cenaza namazına çok sayıda bürokrat, siyasetçi ile iş ve sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.

ERDOĞAN VE KILIÇDAROĞLU EL SIKIŞMADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’, cenaze namazını kılmak için geldiği camide CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun elini sıkmadı. Erdoğan, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin elini sıktığı gözlemlendi.

Ünlü güvenlik uzmanı Mete Yarar’dan flaş açıklama: Esad’ın ömrü bir haftayı bulmaz

Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, İdlib ve Suriye sorunuyla ilgili yaptığı değerlendirmede "Esad'la yarın sabah konuşmaya karar verilse Esad’ın ömrü bir haftayı bulmaz" iddiasında bulunarak nedenlerini anlattı.

Erdoğan’ın selefine kızan Soylu: İçime hançer gibi saplandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gezi eylemleri için “gurur duyuyorum” diyen eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanlığı için İlhan Cihaner sürprizi!

CHP Parti Meclisi (PM) üyesi İlhan Cihaner, CHP’nin 28 Mart’ta başlayacak olan 37. olağan kurultayında genel başkanlık adaylığı için zemin yoklama sürecinde olduğunu belirterek, “Benim iddiam, partimin kendi iç demokratik mekanizmalarında, Türkiye’de ve hatta dünyada farklı bir çizgide olması gerektiğine dair bir dönüşüm. Bunun için de maddi koşulları yoklamamız lazım. Ondan sonra resmi bir adaylaşma söz konusu olabilir” dedi.

İdlib’te askerlerimiz nasıl bir cehennemin içinde? Şehit Teğmen’in son görüntüleri ortaya çıkardı!

İdlib'de şehit olan Tank Teğmen Ali Emre Fırıncıoğlu'nun saldırıdan bir gün önce 'Dünkü uçak saldırısında ucuz kurtulduk' dediği görüntüleri ortaya çıktı. Uzmanlar, hava sahası hakimiyeti olmadan İdlib'deki kara güçlerimizin tehdit altında olacağının altını çiziyor.

AKP’nin Susurluk’u, bu da ispatı… Madem milat 17-25 Aralık FETÖ’nün hastanesine neden para aktı?

Yeniçağ yazarı Murat Ağırel 17-25 Aralık'ı milat kabul eden AKP hükümetinin FETÖ bağlantısı İçişleri Bakanlığı'nca tespit edilen bir hastaneye AFAD üzerinden aktardığı paraları yazdı. 
209,588BeğenenlerBeğen
4,916TakipçilerTakip Et