Cemaat kanalı cinnet mi geçiriyor? Konu: Seks, genelev, kadın

Masum Bayraktar'a ait FM TV'de skandal ifadeler sarf edildi. Dostane adlı programda "Kocası seks yapmak istediğinde sırtını dönüp uyuyan kadına melekler sabaha kadar beddua ediyor" denildi.

Halkweb-ÖZEL

İsmailağa Cemaati’nde kopan Fatih Medreseleri Vakfı’nın kanalı FM TV’de skandal ifadelere imza atıldı.

Dostane adlı programda programı sunan sarıklı cübbeli kişi bir akrabası tarafından kendisine yöneltildiğini iddia ettiği “Eşimi beraber olmak için çağırdığım zaman yanaşmıyor. Bu hususta vebali var mıdır” sorusunu konuğuna yöneltti.

Hangi AKP’li vekil ‘Süleymancılar FETÖ’den daha tehlikeli’ dedi?

Yakın akrabası tarafından bu sorunun yaşandığını öne süren sunucuya yanıt veren konuk ise “Eş kocasının rızası olmadığı halde sırtını dönüp yatarsa kocasının rızasını alana kadar melekler ona lanet okur” dedi.

Süleymancıların imamının tapesi yayınlandı SÜTÖ tartışmaları başladı

İŞTE O ANLAR: 

Programın diğer konuğu ise “Kadın kocasına sırtını dönüp yatarsa, kadın erkeğine tekrar dönene kadar, sabaha kadar melekler kadının başında ‘Allah sana lanet etsin” diye beddua okuduğunu ileri sürdü.

İŞTE O ANLAR: 

Albayrak: Türkiye ekonomisi büyük bir değişimin başlangıcında

50’nci Dünya Ekonomik Forumu’na katılmak üzere İsviçre’nin Davos kasabasına giden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Türkiye ile ilgili olumlu bir süreç var. Türkiye ekonomisi büyük bir değişimin başlangıcında” ifadelerini kullandı.

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, arkayı iyi desteklememiz lazım

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve Darülaceze İdare Meclisi Üyesi Bilal Erdoğan, “Bu ülkenin geleceği için gençlerine mesajlar veren, motivasyon veren kimimiz var? Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, Libya’da mücadele, Doğu Akdeniz’de mücadele, Suriye’de mücadele, dünyanın dört bir yanında dünyanın en büyük aktörleriyle masaya oturuyor artık bizim arkadan gelenler olarak bu arkayı iyi desteklememiz lazım” dedi.

Gelecek Partisi’ne katılanların akrabaları geleceklerinden kaygılı! Bir bir işten çıkartılıyorlar…

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, partinin bazı idarecilerinin akrabaları, kardeşlerinin görevden alındıklarını belirterek, “Feramuz Üstün’ün damadını görevden aldılar. Benim kardeşimi Genel Müdür Yardımcılığından aldılar. Sayın Davutoğlu’nun dünürünü İstanbul Ticaret Odasında Başkanvekiliydi, görevi bırakması istendi” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın ‘AKP’de FETÖ’cü varsa ispatlayın’ sözlerine CHP’den ‘belgeli’ yanıt

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısıyla AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘FETÖ’nün siyasi ayağı araştırması için “Meclis’i buna karıştıramazsın” ve “Haydi ispatlayın” sözlerine yanıt verdi.

AKP’li Başkanın hesabından skandal Rahşan Ecevit paylaşımı

AKP’li Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz sosyal medya hesabından Rahşan Ecevit’in vefatı ile ilgili bir paylaşımın altına “Ateşi bol olsun inşallah” yorumu yapması büyük tepki çekti.
209,956BeğenenlerBeğen
4,673TakipçilerTakip Et