Cemaat kanalı cinnet mi geçiriyor? Konu: Seks, genelev, kadın

Masum Bayraktar'a ait FM TV'de skandal ifadeler sarf edildi. Dostane adlı programda "Kocası seks yapmak istediğinde sırtını dönüp uyuyan kadına melekler sabaha kadar beddua ediyor" denildi.

Halkweb-ÖZEL

İsmailağa Cemaati’nde kopan Fatih Medreseleri Vakfı’nın kanalı FM TV’de skandal ifadelere imza atıldı.

Dostane adlı programda programı sunan sarıklı cübbeli kişi bir akrabası tarafından kendisine yöneltildiğini iddia ettiği “Eşimi beraber olmak için çağırdığım zaman yanaşmıyor. Bu hususta vebali var mıdır” sorusunu konuğuna yöneltti.

Hangi AKP’li vekil ‘Süleymancılar FETÖ’den daha tehlikeli’ dedi?

Yakın akrabası tarafından bu sorunun yaşandığını öne süren sunucuya yanıt veren konuk ise “Eş kocasının rızası olmadığı halde sırtını dönüp yatarsa kocasının rızasını alana kadar melekler ona lanet okur” dedi.

Süleymancıların imamının tapesi yayınlandı SÜTÖ tartışmaları başladı

İŞTE O ANLAR: 

Programın diğer konuğu ise “Kadın kocasına sırtını dönüp yatarsa, kadın erkeğine tekrar dönene kadar, sabaha kadar melekler kadının başında ‘Allah sana lanet etsin” diye beddua okuduğunu ileri sürdü.

İŞTE O ANLAR: 

AKP’yi Cumhurbaşkanlığı forsu taşıyan polisler koruyor

AKP Genel Merkezi’ni koruyan polislerin Cumhurbaşkanlığı forsu taşıdığı iddia edildi. Konuyu gündeme taşıyan İYİP Ankara Milletvekili Halil İbrahim Oral, 'Buradan anlıyoruz ki AKP’deki koruma görevi Cumhurbaşkanlığı Koruma Hizmetleri Genel Müdürlüğündedir' dedi.

Davutoğlu’ndan kendisini dolandırıcılıkla suçlayan Erdoğan’a: Ailelerimizin mal varlıkları araştırılsın

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Şehir Üniversitesi ile ilgili sözlerine yanıt vererek, Cumhurbaşkanı Erdoğan dahil olmak üzere yaşayan eski Cumhurbaşkanları ve Başbakanların ailelerinin mal varlıklarının araştırılmasını önerdi.

Sıkı durun… Yandaş Sevilay, Erdoğan’ı ucundan eleştirdi: Dikkat çeken Aydın Doğan pozu!

Yandaş kimliğiyle bilinen Habertürk yazarı Sevilay Yılman Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 'ucu'ndan eleştirdi. 

AKP’yle anlaşıp Ahmet Necdet Sezer’e Türkiye’nin en gizli FETÖ’cüsü diyen Cem Uzan’a Ayşenur Arslan’dan bomba yanıt

İktidarla anlaşıp yakın zamanda Türkiye'ye döneceği belirtilen Cem Uzan, sosyal medya hesabından bu kez Ahmet Necdet Sezer'i hedef aldı. Uzan'a yanıt Ayşenur Arslan'dan geldi. 

Erdoğan’dan İmamoğlu uyarısı: İstanbul’un nabzını iyi tutarsak Türkiye’yi de yakalamış oluruz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da AKP İl başkanları Toplantısı'nda konuştu. 
210,580BeğenenlerBeğen
4,591TakipçilerTakip Et