Çarşamba / 5 Ağustos 2020

Cemaat kanalı cinnet mi geçiriyor? Konu: Seks, genelev, kadın

Masum Bayraktar'a ait FM TV'de skandal ifadeler sarf edildi. Dostane adlı programda "Kocası seks yapmak istediğinde sırtını dönüp uyuyan kadına melekler sabaha kadar beddua ediyor" denildi.

206,517BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

Halkweb-ÖZEL

İsmailağa Cemaati’nde kopan Fatih Medreseleri Vakfı’nın kanalı FM TV’de skandal ifadelere imza atıldı.

Dostane adlı programda programı sunan sarıklı cübbeli kişi bir akrabası tarafından kendisine yöneltildiğini iddia ettiği “Eşimi beraber olmak için çağırdığım zaman yanaşmıyor. Bu hususta vebali var mıdır” sorusunu konuğuna yöneltti.

Hangi AKP’li vekil ‘Süleymancılar FETÖ’den daha tehlikeli’ dedi?

Yakın akrabası tarafından bu sorunun yaşandığını öne süren sunucuya yanıt veren konuk ise “Eş kocasının rızası olmadığı halde sırtını dönüp yatarsa kocasının rızasını alana kadar melekler ona lanet okur” dedi.

Süleymancıların imamının tapesi yayınlandı SÜTÖ tartışmaları başladı

İŞTE O ANLAR: 

Programın diğer konuğu ise “Kadın kocasına sırtını dönüp yatarsa, kadın erkeğine tekrar dönene kadar, sabaha kadar melekler kadının başında ‘Allah sana lanet etsin” diye beddua okuduğunu ileri sürdü.

İŞTE O ANLAR: 

Gözler CHP’de: MYK’ya kimler girecek?

37. olağan kurultayın ardından CHP Parti Meclisi (PM) netleşti. Partiyi iktidara taşıması hedeflenen A takımının şekillenmesi ise bayramın araya girmesi nedeniyle gecikti. CHP’de bayram boyunca da MYK için kulisler sürdü.

Ankara Tabip Odası’ndan dikkat çeken koronavirüs verileri: 488 sağlık çalışanı Covid-19 tanısı aldı, yoğun bakımlarda yer bulunamıyor

Ankara Tabip Odası'nın sahada pandemi ile mücadele eden sağlık çalışanlarından elde ettiği verilerle göre; 488 sağlık çalışanı Covid 19 tanısı aldı. ATO analizinde dikkat çekici tespitler yer aldı.

Evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar döven erkek gözaltına alındı

Bingöl'de evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar döven Hasan E. isimli erkek, şiddet görüntülerinin sosyal medyada gündem olması üzerine gözaltına alındı.

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 
206,517BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et