Cem Yılmaz’ın ağabeyi: CNN Türk’ün son kurbanı olmaya koşar adım gidiyor!

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz, CNN Türk Programcısı Cem Seymen’le ilgili açıklamada bulundu.

Doğan Medya’yı AKP’ye yakın Demirören’in satın almasından sonra CNN Türk’te bir süredir işten çıkarmalar yaşanıyor.

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz da bu konuya dikkat çekti. Can Yılmaz, CNN Türk Programcısı Cem Seymen’le ilgili açıklamada bulundu.

Can Yılmaz, “CNNTürk hızarının son kurbanı olmaya koşar adım gidiyor, @cemseymen Almanya’ şunu yapıyor bunu yapıyor, biz de niye yok diyor, güneş enerjisi diyor, eğitim falan diyor, hatta özgürlükler falan da dedi… Umarım yanılırım…” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Kılıçaroğlu’na rakip olmaya hazırlanıyorlar.. Ortak aday formülü!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 28-29 Mart’ta yapılacak 37. Olağan Kurultayı için geri sayım başladı. Gözler Kemal Kılıçdaroğlu’na rakip çıkacak aday ya da adaylarda.

Acı haber gece yarısı geldi… İdlib’te iki şehit daha!

Piyade Uzman Çavuş Soner Enes Baykuş ve Uzman Onbaşı Şükrü Elibol Suriye'nin İdlib bölgesinde düzenlenen hava saldırısında hayatını kaybetti.

“Kılıçdaroğlu HDP’yi istedi belgesi var” deyince canlı yayına bağlanan Bülent Tezcan gerçeği açıkladı, Perinçek’in gıkı çıkmadı!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek 7 Haziran seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi ile ittifak görüşmeleri yaptıklarını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'ittifakta HDP olmazsa olmaz' dediğini öne sürdü. Perinçek iddiası için "elimde belgesi var" dedi ancak yine gösteremedi. Vatan Partisi ile ittifak görüşmelerini yürüten o dönemki CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ise yayına bağlanarak Perinçek'in yalanını deşifre etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Gökçek şoku: Beyaz TV de ‘montaj değil’ dedi

AKP’li Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV’de canlı yayında büyük bir “gaf”a imza atıldı.

Sağlık Bakanı Koca: İran’dan gelen 132 kişinin testleri negatif çıktı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İran’dan gelen 132 kişinin testleri negatif çıktı.
209,101BeğenenlerBeğen
5,040TakipçilerTakip Et