Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Cem Küçük’ün Celal Bayar cehaleti: ‘Tarihi yeniden yazdı’

3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar’ın kızı, eski milletvekillerinden Nilüfer Gürsoy, 16 Nisan’daki Başkanlık referandumuna ilişkin tam sayfa ilan verdi, referandumda “Hayır” deme çağrısı yaptı. Gürsoy’un hayır çağrısı Cem Küçük’ü çileden çıkardı, hemen hedef haline getirdi.   Ama Cem Küçük, Gürsoy’u hedef alırken bir cehalet örneği de sergiledi. Şöyle dedi: “Nilüfer Hanım utanmıyor mısın değil mi kendinizden. […]

207,037BeğenenlerBeğen
7,863TakipçilerTakip Et

3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar’ın kızı, eski milletvekillerinden Nilüfer Gürsoy, 16 Nisan’daki Başkanlık referandumuna ilişkin tam sayfa ilan verdi, referandumda “Hayır” deme çağrısı yaptı.

Gürsoy’un hayır çağrısı Cem Küçük’ü çileden çıkardı, hemen hedef haline getirdi.

 

Ama Cem Küçük, Gürsoy’u hedef alırken bir cehalet örneği de sergiledi.

Şöyle dedi:

“Nilüfer Hanım utanmıyor mısın değil mi kendinizden. Yazıklar olsun. Bunlara ne oluyor ya. Eski Türkiye’de sizi idam ediyorlardı. Babanız intihara teşebbüs etmedi mi? Hapları yuttu son anda kurtardılar cezaevinde. Bu zihniyetle savaşıyoruz. Eski Türkiye’de babanızı ölüme götürdüler. Menderes’i idam ettiler.”

CELAL BAYAR, HAPLA İNTİHAR TEŞEBBÜSÜNDE BULUNDU MU?

Ancak Cem Küçük bu sözleriyle tarihi yeniden yazmış oldu. Çünkü Celal Bayar, cezaevinde hapla intihar teşebbüsünde bulunmamıştı. Hapla intihar teşebbüsünde bulunan isim ise Adnan Menderes’ti.

[fvplayer src=”https://vimeo.com/211961291″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/627940927_960x541.jpg?r=pad” caption=”Cem Küçük: Celal Bayar hap ile intihar etti”]

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,037BeğenenlerBeğen
7,863TakipçilerTakip Et