Perşembe / 16 Temmuz 2020

Celal Kılıçdaroğlu yine bildiğiniz gibi… Ayağını kırdı abisini suçladı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, İzmir'de geçirdiği kaza sonucu ayağını kırdı. Kardeş Kılıçdaroğlu, ağabeyine çattı.

206,852BeğenenlerBeğen
8,626TakipçilerTakip Et

CHP liderinin kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, dün öğle saatlerinde İzmir’in Eşrefpaşa semtinde yaşadığı eve giderken bir kaza geçirdi. Yokuşu çıkarken dengesini kaybeden Celal Kılıçdaroğlu, düşerek ayağını kırdı.

Komşuları tarafından Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan CHP liderinin kardeşinin ayağı alçıya alındı. Kılıçdaroğlu’nu tedavi eden doktor, bir buçuk ay boyunca ayağının üstüne basmaması gerektiği yönünde uyarıda bulundu.

Ağabeyi Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine sahip çıkmadığı için sitem eden Celal Kılıçdaroğlu, “Bugüne kadar hiç yardımcı olmadı, hiçbir zaman. Ben şunu da diyorum, bir kişi ye sahip çıkmayan 80 milyona da sahip çıkamaz. Öz kardeşiz bir de, en küçükleriyim. Vatandaşa yani, 80 milyona nasıl sahip çıkacak. Devleti, hükümeti nasıl yönetecek” dedi.

Cemal Kılıçdaroğlu’nun Kemal Kılıçdaroğlu’nu FETÖ’cülükle bile itham ettiği biliniyor…

İmamoğlu parti başkanlarına Kanal İstanbul’u anlattı: İBB’nin 2009’da ‘yapılmamalı’ dediği her şey projede var

Kanal İstanbul projesiyle ilgili 4 siyasi partinin genel başkanıyla bir araya gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP yönetimindeki İBB’nin, 2009 yılında hazırladığı 'çevre düzeni planı'nı hatırlatarak, 'İstanbul için hayati önemi var, kesinlikle yapılmamalı' denilen her şeyin bu projede olduğunu ifade etti.

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.
206,852BeğenenlerBeğen
8,626TakipçilerTakip Et