Pazar / 5 Temmuz 2020

Canlı yayında Perinçek’le kavgasını izleyen Saymaz önce espriyi sonra kahkahayı patlattı

İsmail Saymaz'la Doğu Perinçek arasındaki tartışmanın o kısmı Halk TV'de Gürkan Hacır'ın moderatörlüğündeki Şimdiki Zaman programında da ekranlara yansıtıldı.

207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programında Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İsmail Saymaz’ı FETÖ’ye kol kanat germekle suçlayınca stüdyo karışmıştı.

İsmail Saymaz canlı yayında bir kez daha çıldırdı: Perinçek’ten ancak PKK’dan nasıl gül alınır onu öğrenebiliriz

İsmail Saymaz, Perinçek’in suçlamalarına çok ağır yanıtlar vermiş, Saymaz’ın verdiği yanıtlar Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

ÇOK KONUŞULAN YANIT

Perinçek’in KHK’lıarı FETÖ’cü olduğuna yönelik konuşmalarına sert sözlerle cevap veren Saymaz, Perinçek’e Kandil ziyaretini hatırlatarak “yarın Çin PKK ile barışsın, öbür gün dağdasınız Doğu Bey” demişti.

İddiasını ispat edemeyen Perinçek, İsmail Saymaz’ı PKK’yla işbirliği ile suçlayınca canlı yayında rezil oldu

Tartışmanın o bölümü Halk TV’de Gürkan Hacır’ın moderatörlüğündeki Şimdiki Zaman programında da ekranlara yansıtıldı.

BİTER BİTMEZ ESPRİYİ PATLATTI

Tartışmayı tekrar seyreden İsmail Saymaz kahkaha atarak “Göktürklerin Çin Sarayı’na saldırısı gibi olmamış mı?” diyerek espriyi patlattı.

İŞTE O ANLAR: 

Ardından CHP’li Barış Yarkadaş, İsmail Saymaz’ın Nedim Şener ve Ahmet Şık tutuklandığında adliye önünde olduğunu hatırlatarak Fethullahçı savcıları ve polisleri protesto ettiğini belirtti.

“FETHULLAHÇILARA KARŞI SLOGAN ATARAK POLİS ARACINI YUMRUKLADI”

Gürkan Hacır da İsmail Saymaz’ın o gün Fethullahçılara karşı slogan attığını hatırlattı ve polis aracını yumrukladığını belirtti.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et