Canlı yayında Maltepe gerginliği… Avukat Feyza Altun’dan AKP’li vekili iptal eden sözler

Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Doç.Dr. Hasan Basri Yalçın, Abdullah Güler, Barış Yarkadaş, Ersan Şen, Feyza Altun, Nagehan Alçı'nın konuk olduğu programda gerginlik çıktı

Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Doç.Dr. Hasan Basri Yalçın, Abdullah Güler, Barış Yarkadaş, Ersan Şen, Feyza Altun, Nagehan Alçı’nın konuk olduğu programda gerginlik çıktı.

AKP Milletvekili Abdullah Güler’in tavırlarına tepki gösteren Avukat Feyza Altun sert tepki gösterdi.

Feyza Altun, YSK’nın İstanbul seçimlerine ilişkin birleştirme tutanakları düzenlemesini ilerleyen tarihte yapacağını söyleyen Güler’e düzeltme yapınca stüdyoda ortalık karıştı.

Avukat Feyza Altun’dan AKP’li Ayhan Oğan’a yılın canlı yayın golü!

Güler birleştirme tutanaklarının 1 Nisan’da yapıldığı uyarısına “Nasıl yaptı efendim bir sorumun cevabını alalım” tepkisini verdi. Altun’un Güler’in bu tavrına verdiği yanıt, “Ne demek nasıl yaptı ukala tavrınızdan vazgeçer misiniz? Siz şey misiniz burada öğretmen otorite…” dedi.

Altun’un sert tepkisinden sonra programın diğer CHP’li konuğu “Kaybettiği için anlayışla karşılayın” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

İmamoğlu “İşine baksın” diyen Erdoğan’a böyle yanıt verdi: Daha fazla sesimiz çıkacak

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin, “Kanal İstanbul geçen haftadan beri gündemdeydi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sizi kastederek, ‘İşine baksın’ dedi. Ne diyeceksiniz” sorusuna yanıt verdi.

Demirtaş: Erdoğan hapse attırdığına pişman olacak

HDP’nin bir önceki Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Aliya İzzetbegoviç’in anılarını okumasını tavsiye ederek, “Bilge Kral olarak geçen Aliya İzzetbegoviç’in anıları. Onu da bölücülükle, teröristlikle suçlamışlardı. Korkutmak, yok etmek için hapse atmışlardı, tıpkı kendisinin bugün bize yaptığı gibi. Aliya da teslim olmamıştı. Tarih karşısında Aliyalar değil, Miloseviçler utanç abidesi konumundalar şimdi” dedi. Demirtaş, “AKP kendi siyasi ikbali için bizi hapse attırdı ama biz içeriden onun siyasi ikbalini adım adım bitiriyoruz. Gün gelecek, bizi hapse attırdığı için pişman olacak” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener’den Ahmet Davutoğlu’na vekil teklifi

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Yeni partilerden birinin genel başkanı sizden 20 milletvekili isterse, verir misiniz?” sorusuna, “Sonuç olarak ben bunu Sayın Kılıçdaroğlu’ndan nasıl gidip istediysem benden de Sayın Babacan veya Davutoğlu böyle bir talepte bulunduğu zaman elbette evet derim. Prensip olarak evet derim. Kamuoyu nasıl karşılar onu bilmiyorum” diye yanıt verdi.

221 emekli subay ‘Hulusi Akar aleyhinde tanıklık’ için başvurdu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel aleyhine açtığı 500 bin liralık tazminat davasında 221 emekli subay 'Akar aleyhinde tanıklık' yapmak için başvuruda bulundu.
210,503BeğenenlerBeğen
4,594TakipçilerTakip Et