Canlı yayında kovulduğunu öğrenen Mehmet Çilingiroğlu: Koç Üniversitesi kim ya! Yalaka diyorlar bana, AKP’li değilim ben

Son günlerin popüler isimlerinden Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu Koç Üniversitesi'den kovuldu. Üniversiteden kovulduğunu CNN Türk canlı yayınında öğrenen Çilingiroğlu okul yönetimine adeta ateş püskürdü. 

207,592BeğenenlerBeğen
7,896TakipçilerTakip Et

Prof Dr. Mehmet Çilingiroğlu CNN Türk canlı yayınında Koç Üniversitesi’ndeki misafir profesörlük görevine son verildiğini öğrendi. Çilingiroğlu, mesajla görevden alınmasının ardından deyim yerindeyse çıldırdı. Üniversite yönetimi topa tutan Çilingiroğlu, “Koç kim ben ABD’de 4 üniversitede profesörlük yapıyorum. Bir de bunu bana İngilizce mesajla tebliğ ettiler. Türk’üm ben” dedi.

Çilingiroğlu kendini Atatürk’le özdeşleştirerek “Ben kimseye mecbur değilim, Atatürk gibi…” diye konuştu.

Üniversite yönetimine bilgi vermeden tv yayınlarına katılması gerekçesiyle kovulduğunu dile getiren Çilingiroğlu “Ben özgür adamım kardeşim, benim ihtiyacım yok. Benim gerçek abim ve Türkiye’yle çalışma sebebim Enver Yüceldir…” ifadelerini kullandı.

“Bakın bir tanesi tweet atmış Türkiye’deki profesörlerden özür dile diye” veryansın ederek yükselen Çilingiroğlu, AKP’li değilim ben yalaka diyorlar, böyle bir şey söylenir mi? Ne biçim olmuşuz biz yahu!” cümleleriyle tepkisini gösterdi.

“Koç Üniversitesi umurumda değil” diyen Çilingiroğlu “Koç Üniversitesi kim ya” diye bağırarak ABD’deki üniversitelerde aldığı görevleri yazdı.

İŞTE O ANLAR: 

loading...

1 Yorum

  1. Yalakalık sadece Akepeye yapılmıyor, johnson&johnson şiketine de yapılıyor,tıpkı senin yaptığın gibi. Dünya devletleri ,şirketler hepsi corana için bir ilaç .bir aşı üretme peşinde sen ne yağptın ,bir kaç defe adı geçen şirketin ilacı bulduğunu söyleyip şirketin reklamını yaptın.Madem öyle niye hala Amerika’
    kada hala hastalar ölüyor.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Saray, Soylu’ya tuzak mı kurdu? Sokağa çıkma yasağının iptali ne anlama geliyor?

Bu gelişmeler İçişleri Bakanlığı ile Cumhurbaşkanlığı arasında bir problem anlamına geliyor mu?

İkinci Süleyman Soylu vakası

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sokağa çıkma yasakları konusunda ikinci kez boşa düştü.

‘İktidar, istediği vekili cezaevine koyar’

Hukukçular, CHP’li Enis Berberoğlu ve HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğlu’nun milletvekilliğinin düşürülmesini değerlendirdi.

Ahmet Hakan’dan aç-kapa rezaletini aklama yazısı: Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye

İktidarın bile tam olarak açıklayamadığı sokağa çıkma skandalını aklamaya çalışan Ahmet Hakan, yaşanan 48 saatin hikayesini, 'Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye' diye kaleme aldı.

Bu iki fotoğraf siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak

Bu iki fotoğraf önümüzdeki dönemde siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak.
207,592BeğenenlerBeğen
7,896TakipçilerTakip Et