Pazar / 5 Temmuz 2020

Canlı yayında büyük kavga… Gürsel Erol Nagehan Alçı’ya tarih dersi verince: Çok çirkin şeyler bunlar

Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında FETÖ tartışması çıktı.

207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et

Programın konuklarından CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP’yi suçlayan Nagehan Alçı’ya, eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın “Zekeriya Öz’ün Heykeli dikilmeli” sözlerini hatırlattı.

Buna karşılık İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bank Asya’nın açılışında yer aldığını iddia eden Nagehan Alçı’ya Erol, “Bank Asya’dan kredileri kim aldı” diye sordu.

Nagehan Alçı bu sözlerine “Çok çirkin şeyler bunlar” diyerek karşılık verirken karşılık bağrışmaların olması üzerine araya Didem Arslan Yılmaz girdi.

İşte o anlar:

3 YORUM

  1. Nagihan o günün yazarıdır.Yanar döner kocası da aynı kendi de aynı.Fetöye laf ettirmiyorlardı.Zekeriyya nın heykelini dikiyorlardı.Hepsi suçunu bastırmak için bağırmayı çözüm buluyorlar.

  2. Gürsel bey gerçekleri söylediği için Nagihan hanımın sesi bukadar çok çıkıyor. İnşallah yapılan bir haksızlık varsa günü geldiğinde hesap sorulur.

  3. bu siyasetçilerin ve gazetecilerin hepsi aynı…hatasını kabul etmiyor,aynı hatayı karşı tarafın da yaptığını iddia ederek hatalarını örtbas etme yoluna gidiyorlar…bunların tümünün mesleği bırakması,inzivaya çekilmesi gerek…

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,030BeğenenlerBeğen
7,858TakipçilerTakip Et