Çarşamba / 28 Ekim 2020

Canlı yayında birbirlerine girdiler! Akkaya’dan Ciğerci’ye: İki elim yakandadır

205,013BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Uçankuş TV’de İzzet Çapa, model ve sunucu Deniz Akkaya ve gazeteci Emre Kara’nın sunduğu Canlı Masa programının dün gece olan yayınında Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya arasında ipler gerildi.

Deniz Akkaya’dan Selin Ciğerci hakkında çok konuşulacak bir iddia geldi.

Selin Ciğerci taşıyıcı anneye kendi evinde baktığını ve bunun kanunen suç olduğunu, taşıyıcı anneyi Selin Ciğerci’nin komşularına eltisi olarak tanıttığını söyledi. ”Eltinizin hamile olduğunu o kişinin eltiniz olduğunu ispatlayın bir daha Selin Ciğerci hakkında konuşmayacağım” dedi.

”Selin Ciğerci’nin sağda solda birini mama reklamında birini bez reklamında oynatacağım gelsin çil çil paralar…” cümlesinden rahatsız olduğunu söyledi.

İzzet Çapa ise Selin Ciğerci’nin bunu yalanladığını söyledi.

Hakkındaki iddialara yanıt vermek için canlı yayına telefonla bağlanan Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya arasında büyük bir tartışma çıktı.

Selin Ciğerci taşıyıcı anne olmadığını o kişinin eltisi olduğunu ve görüntüleri kendilerine ileteceğini söyledi.

Selin Ciğerci ‘‘Neden bana böyle yaptığını bildiğim için susuyorum ben ona yanlış bir şey yapmadım” dedi

Deniz Akkaya ”Sen benim çocuğumla ilgili bel altı vurarak beni karşına aldın iki elim yakandadır’‘ dedi.

Benim çocuğumla para kazanmama bu kadar mı taktınız diyen Ciğerci’ye Akkaya ”Maske gibi ruj gibi satışa çıkacak bir şey değildir çocuk” demesi üzerine ikili arasında ipler gerildi.

”Daha çocuğum olmadan böyle konuşmalar yapıyorsunuz” diyen Ciğerci’ye Akkaya ”Senin çocuğun olamaz bu şekilde” diye sert bir çıkışta bulundu.

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

Galatasaray için tweet atan spor menajeri Serdar Bilican gözaltına alındı

Spor menajeri Serdar Bilican, 2019 yılında Galatasaray ile ilgili söylediği sözlerden dolayı Sabiha Gökçen Havalimanı’nda gözaltına alındığını açıkladı.

Dünya mirası Kariye Camii alçıpanla kapadılar!

İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Bizans döneminden kalma, Kariye fresklerinin üzeri beyaz perdeyle kapatıldı.

Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere vizesi dönemi sona eriyor!

Türkiye'nin Londra Başkonsolosluğu, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Ankara Anlaşması'na başvuru süresinin 31 aralık 2020 tarihinde sona ereceğini duyurdu.

Nagehan Alçı’dan Erdoğan’ın Fransa’ya boykot çağrısına ilginç yorum

Habertürk ekranlarında yayınlanan Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net'te yorumcu olarak konuşan Nagehan Alçı, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Fransız mallarını boykot edin' çağrısı ile ilgili ilginç bir açıklama yaptı.

Vatandaşları ücretsiz araç muayenesi vaadiyle kandırdılar. Yıllık 2 milyon liralık vurgun ortaya çıktı

Ankara merkezli gerçekleşen operasyonda vatandaşları ücretsiz araç muayenesi vaadiyle dolandıran çete çökertildi. Söz konusu çetenin yıllık 2 milyon liralık vurgun yaptığı ortaya çıkarken, operasyonda 24 kişi gözaltına alındı.