Can Ataklı’dan Erdoğan’a karşı görev çağrısı

"Aklı başında, sağ duyulu, akıllı, aydın hiç kimse cumhurbaşkanına hakaret etmiyor. ama gidişatın sonunu görüp uyarıyor. "

207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et

Gazeteci Can Ataklı Metin Akpınar ve Müjdat Gezen olayı ile ilgili “Akpınar’ın söylediği hiçbir şey tahrik değil, yanlış değil. Çok net söylenen şu, bu yöntem seni diktatörlüğe götürür…” sözleri ile başladığı konuşmasını Suriye meselesi ile devam ettirdi.

Suriye meselesi için “Şimdi konuşayım ileride çok geç olacak, konuşturamayacaklar” diyen Ataklı “Aklı başında, sağ duyulu, akıllı, aydın hiç kimse cumhurbaşkanına hakaret etmiyor. ama gidişatın sonunu görüp uyarıyor. Erdoğan her eleştiriyi hakaret ya da darbe çağrısı olarak nitelendireceğine oturup düşünmeli ve “bu kadar insan niye böyle yapıyor” demeli.” açıklamasında bulundu

İşte Ataklı’nın o açıklamaları;

loading...

Sokak röportajında “AKP’ye oy vermeyeceğim” deyince tartışma çıktı: O zaman metrobüse binme!

Yurttaş TV'nin Küçükçekmece'de yaptığı sokak röportajına katılan bir genç, olası bir erken seçimde AKP'ye oy vermeyeceğini ifade edince arkadaşları ile tartışma yaşadı. Arkadaşları gence "Metrobüse binmeyin o zaman" dedi. Genç ise "Ben vergi vermiyorum muyum?" diye tepki gösterdi.

Bakanlık ‘risk yok’ dedi CHP’li İlgezdi isyan etti: Önlem almak için illa birilerinin ölmesi mi gerekiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasında, İstanbul- İzmir Otobanında rüzgar riski polemiği yaşanıyor.

İmamoğlu: “Meclisten çıkmasa da oranın adı Atatürk Kent Ormanı’dır”

İBB Başkanı İmamoğlu, Sarıyer'de 19 Mayıs'ta açılan Kent Ormanı'nın adının "Atatürk Kent Ormanı" olmasına ilişkin kararın hala İBB Meclisinden çıkmadığını belirterek, "Ama çıkmasa da oranın adı artık Atatürk Kent Ormanı” dedi.

İmamoğlu’ndan saldırıya uğrayan kiliseye ziyaret: Bir ibadethaneye yapılmış hareket, hepimize yapılmıştır

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, geçtiğimiz günlerde kapısının önündeki haçın koparılmasıyla gündeme gelen Kuzguncuk’taki Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’ne ziyarette bulıundu.

Süleyman Soylu provokatör yakalandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Uluslararası Hrant Dink Vakfı’na e-mail yoluyla ölüm tehdidi içeren bir mesaj gönderen şahsın yakalandığını duyurdu.
207,721BeğenenlerBeğen
7,876TakipçilerTakip Et