Can Ataklı: Kılıçdaroğlu’nu cezaevine davulla zurnayla ben uğurlayacağım

TELE1 Gün Başlıyor programının sunucusu Gazeteci-Yazar Can Ataklı, Mecliste 56 kez reddedilen FETÖ’nün siyasi ayağının araştırılmasına ve AKP iktidarının artık yürümemesine değindi.

208,809BeğenenlerBeğen
7,402TakipçilerTakip Et

Gazeteci Can Ataklı bugünkü programında AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘FETÖ’nin siyasi ayağı Kılıçdaroğlu’dur’ sözlerini sert bir dille eleştirdi:

“Madem CHP FETÖ’nin siyasi ayağı aç meclis soruşturması, orada mahkum ettiğin an zaten arkasında duramayız, ondan sonra yemin ediyorum davulla zurnayla hapishane kapısına kadar ben uğurlayacağım”

İşte Can Ataklı’nın konuşmasının tamamı;

 

3 YORUM

  1. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Feto yaftası yapıştırmak eşyanın tabiatına aykırıdır.Biz gerçek fetocuları”Sayın Fettullah hoca özledik gel gayri.Ne istediler de vermedik?”diyenleri biliyoruz…

  2. Can Ataklı diyorki Kema Kılıçdaroğlu ceza evine atılırsa ilkin ben davula zurna ile ben yollayacagım diyor Sayın Can Ataklı suçlar cezayı getirir Kemal Kılıçdaroğu Sayın Recep Beyin Yılladır iftira edip herkesi fetocu pkklı ve terörüst olarak vatandaşllarına aslı olmayan söz ve söylem oluşturarark yıadır vatandaşllarına ve muhalif siyasetçilere çamur atan kimse onun onllaın ceza evine gönermiyor Sayın ve saygı deger Kemal kılıçdaroğlu recep tayyip erdoğanı Fetyocu diye belgellerle konuşan isbata dayılı sözlerinden dollayımı hapse ve ceza evine gidecek sende davula zurna ile keyif yapaksınız öylemi.Sana tek bir sözim var Söylledigin sözzeri düşünde utan terbiye etmmemiş seni egiten bakan bu sözlleri söylledigin için ahlakın bozukmuş biindi zaten sana son sözlerimiz budur gazeticilik taraf olmak deyildir gazeteciik tarafsız ve yansız olmaktır Sayın Can Ataklı haddini bil terbiyeni takın bu bir tehdir deyidir. Yolda yürürken karşına bazen koyun kuzu çıkar bunlar uysal hayvanllardır. birde bakarsınızki karşınıza ayı çıkar kurt çıkar işte o zaman sen sensin ben benim sende bu ahllaklla kal bari sizde hiçmi utanmadan başka kim kimse göremeden Kedmal Kılıçdaroğlu gibi namuslu dürüst terbiyeli bir siyasetçiyi davulla zurna ile ceza evine gönderiyorsunuz akıllı o dengeli ol gerçekçi ol toplumun birige beraberlige ihtiyacı varken ülkenin hai ortada iken bu sözleri söylemeye utanmıyormusunuz. sende kimsin sensavcımısın sen hakimmisin kendini ne sanıyorsun bunun adına ahlah yoksunluğu derler sen yazarsan bundan biiz vatandaşlar ollarak sizi cevapsız bırakmayacağız a hadi bari ben size selamllarımı göndereyim. Yapmma ben korkmmam deme ben korkusuzum deme sen evine ekmek götürmek için dürüstçe çaış dürüst çaışmazssan hakarımız size hela etmiyoruz seni yüce alahın divanına sığınıyoruz saygılarımla

  3. çok mu hoşuna gitti ? Kemal beyin hapse gönderip kaos çıkartmak mı istiyorsun? ne kadar çok kargaşa ve kaostan besleniyorsun,c.reisi kargaşa kaos ile erken seçim yaptırıp iktidardan düşürülmesini amaçlıyorsun ama avucunu yala…

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Süleyman Soylu talimat verdi, Vakıfbank İBB’nin ve Ankara BB’nin bağış hesaplarına bloke koydu

Bugün Süleyman Soylu imzasıyla İçişleri Bakanlığı’ndan Valiliklere, Jandarma’ya ve Emniyet’e gönderilen, belediyelerin yardım toplamasının yasa dışı olduğuna dair yazıdan sonra Vakıfbank İBB’nin hesabına bloke koydu.

“Man adası gibi adalara kaçırılan vergiyi hazineye kaydet” diyen Engin Altay’dan Erdoğan’ın kampanyasına sert tepki

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan korona pandemisi nedeniyle başlattığı kampanyaya tepki göstererek, Erdoğan'a bu kampanyaya gerek kalmayacağını söylediği 10 maddelik bir öneri sundu.

Yardım kampanyası başlatan İmamoğlu ve Yavaş’a soruşturma tehdidi!

İçişleri Bakanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle yardım kampanyası başlatan CHP'li belediyeleri soruşturma açmakla tehdit etti.

MHP’li Enginyurt Erdoğan’a ‘Sayın genel başkanımız’ dedi

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için "Genel Başkanımız" ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu oran verdi… “Pandeminin merkezi İstanbul, yüzde 60’ın üzerinde”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın Medya Mahallesi'nde çarpıcı iddialarda bulundu. 
208,809BeğenenlerBeğen
7,402TakipçilerTakip Et