Can Ataklı: Kılıçdaroğlu’nu cezaevine davulla zurnayla ben uğurlayacağım

TELE1 Gün Başlıyor programının sunucusu Gazeteci-Yazar Can Ataklı, Mecliste 56 kez reddedilen FETÖ’nün siyasi ayağının araştırılmasına ve AKP iktidarının artık yürümemesine değindi.

Gazeteci Can Ataklı bugünkü programında AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘FETÖ’nin siyasi ayağı Kılıçdaroğlu’dur’ sözlerini sert bir dille eleştirdi:

“Madem CHP FETÖ’nin siyasi ayağı aç meclis soruşturması, orada mahkum ettiğin an zaten arkasında duramayız, ondan sonra yemin ediyorum davulla zurnayla hapishane kapısına kadar ben uğurlayacağım”

İşte Can Ataklı’nın konuşmasının tamamı;

 

3 YORUM

  1. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Feto yaftası yapıştırmak eşyanın tabiatına aykırıdır.Biz gerçek fetocuları”Sayın Fettullah hoca özledik gel gayri.Ne istediler de vermedik?”diyenleri biliyoruz…

  2. Can Ataklı diyorki Kema Kılıçdaroğlu ceza evine atılırsa ilkin ben davula zurna ile ben yollayacagım diyor Sayın Can Ataklı suçlar cezayı getirir Kemal Kılıçdaroğu Sayın Recep Beyin Yılladır iftira edip herkesi fetocu pkklı ve terörüst olarak vatandaşllarına aslı olmayan söz ve söylem oluşturarark yıadır vatandaşllarına ve muhalif siyasetçilere çamur atan kimse onun onllaın ceza evine gönermiyor Sayın ve saygı deger Kemal kılıçdaroğlu recep tayyip erdoğanı Fetyocu diye belgellerle konuşan isbata dayılı sözlerinden dollayımı hapse ve ceza evine gidecek sende davula zurna ile keyif yapaksınız öylemi.Sana tek bir sözim var Söylledigin sözzeri düşünde utan terbiye etmmemiş seni egiten bakan bu sözlleri söylledigin için ahlakın bozukmuş biindi zaten sana son sözlerimiz budur gazeticilik taraf olmak deyildir gazeteciik tarafsız ve yansız olmaktır Sayın Can Ataklı haddini bil terbiyeni takın bu bir tehdir deyidir. Yolda yürürken karşına bazen koyun kuzu çıkar bunlar uysal hayvanllardır. birde bakarsınızki karşınıza ayı çıkar kurt çıkar işte o zaman sen sensin ben benim sende bu ahllaklla kal bari sizde hiçmi utanmadan başka kim kimse göremeden Kedmal Kılıçdaroğlu gibi namuslu dürüst terbiyeli bir siyasetçiyi davulla zurna ile ceza evine gönderiyorsunuz akıllı o dengeli ol gerçekçi ol toplumun birige beraberlige ihtiyacı varken ülkenin hai ortada iken bu sözleri söylemeye utanmıyormusunuz. sende kimsin sensavcımısın sen hakimmisin kendini ne sanıyorsun bunun adına ahlah yoksunluğu derler sen yazarsan bundan biiz vatandaşlar ollarak sizi cevapsız bırakmayacağız a hadi bari ben size selamllarımı göndereyim. Yapmma ben korkmmam deme ben korkusuzum deme sen evine ekmek götürmek için dürüstçe çaış dürüst çaışmazssan hakarımız size hela etmiyoruz seni yüce alahın divanına sığınıyoruz saygılarımla

  3. çok mu hoşuna gitti ? Kemal beyin hapse gönderip kaos çıkartmak mı istiyorsun? ne kadar çok kargaşa ve kaostan besleniyorsun,c.reisi kargaşa kaos ile erken seçim yaptırıp iktidardan düşürülmesini amaçlıyorsun ama avucunu yala…

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine Rusya’dan yalanlama: Putin böyle bir emir vermedi

Kremlin Sözcüsü Dimitri Peskov, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 'Rusya'nın en üst düzey asker kadrosunun Libya'da Wagner'e bağlı güçleri bizzat yönettiği' yönündeki açıklamalara yanıt verdi.

Yasak soruları açıklayan gazeteci: Abartmıyorum soracağım 20 soruyla Erdoğan’ın en az 6 puanını düşürürüm

Gazeteci yazar Sebahattin Önkibar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçmişte basının sorularından kaçmadığını ama artık iktidarda tutunabilmek için sorulardan kaçındığını aktardı. 

İyi Parti’li vekil Meral Akşener’e zehir zemberek sözleri sonrası istifa etti

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, partisindeki tüm görevlerinden istifa etti. Ok, "Emperyalist Soros vakıflarında görev yapanlar, başkanlık divanında en hassas görevlere getirilmişlerdir. Daha da kötüsü Genel Başkan bu durumu bilmesine rağmen Soros'çuların partinin en hassas birimlerinde görevlendirilmesinde bir sakınca görmemiştir" dedi.

FETÖ’cü istihbaratçının akılalmaz kopya düzeneği!

FETÖ firarisi eski İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Coşkun Çakar'ın açık öğretim ortaokul sınavına giren eşi Güler Çakar'ın sınavı geçmesi için istihbarat aracına kopya düzeneği kurdurduğu tespit edildi. Coşkun Çakar ile yanında bulunan şahsın soruların cevaplarını telsiz kulaklık aracılığıyla Gül Çakar'a bildirerek sınavda kopya çekmesini sağladıkları anlaşıldı. Film senaryolarını aratmayan kopya hırsızlığının görüntüleri de Çakar'ın villasında ele geçirilen dijital arşivinden çıktı.

CHP’de “Siyasetin işine, kadının işvesine aldanılmaz” kavgası!

CHP Ankara Kongresi’nde, kongre delegesi Tevfik Koçak’ın, cinsiyetçi söylemi ortalığı karıştırdı. Koçak, “Siyasetin işine, kadının işvesine aldanılmaz” sözünü kullanınca, salonda önce yuh sesleri yükseldi, ardından da Koçak’a pet şişe fırlatıldı.
209,699BeğenenlerBeğen
4,904TakipçilerTakip Et