Can Ataklı böyle uyardı: Meral Akşener bunu düşünmeli!

Can Ataklı, "Akşener'in adaylığı bugün önemli haberse herhalde bir ay önce de önemli haberdi. Ama hiçbir gazete bu haberi görmedi. Neden acaba?" diye sordu.

Korkusuz Gazetesi yazarı Can Ataklı, Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanmasını bugünkü köşesinde değerlendirdi.

“Meral Hanım ‘neden manşetlere çıktığını’ biraz düşünmeli” diyen Ataklı şunları yazdı:

“Bir anda yeni oluşuma katılma kararı alan Koray Aydın’ın “Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener’dir” açıklaması dünkü internet haber sitelerinin hemen hepsinde manşet oldu. Özellikle gazetelerin internet sayfaları Akşener’le ilgili bu habere büyük ilgi göstermişti.

Sanıyorum aynı gazetelerin bugünkü basılı kopyalarında da bu haber büyük olacaktır. Ben özellikle Hürriyet’i merak ediyorum. Peki, Akşener’in cumhurbaşkanı adayı olacağı önemli haber değil mi? Elbette önemli haber ama bu haber neden şimdi büyütüldü acaba?

Henüz Koray Aydın MHP saflarındayken bundan bir ay önce 7 Temmuz’da yeni parti hareketinin diğer önemli ismi Ümit Özdağ bir televizyon kanalında “Hareketimizin Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’dir” demişti.

Akşener’in adaylığı bugün önemli haberse herhalde bir ay önce de önemli haberdi. Ama hiçbir gazete bu haberi görmedi.
Neden acaba?
Meral Akşener’e ve kendisine gerçekten inanan yakın çalışma arkadaşlarına
“Bunu bir düşünün” derim.”

Son Haberler