Can Ataklı Bahçeli’nin o videosunu yayınladı ve sordu: Eyy Bahçeli nereye varmak istiyorsun!

Can Ataklı, Devlet Bahçeli'nin videosunu paylaşıp "Bu bir buçuk senede ne oldu?" diye sordu.

208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et

[fvplayer src=”https://vimeo.com/248769249″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/674390896_1920x1080.jpg?r=pad” caption=”Can Ataklı Bahçeli’nin o videosunu yayınladı ve sordu: Eyy Bahçeli nereye varmak istiyorsun!”]Halk TV’de Yazıişleri programını hazırlayıp sunan Can Ataklı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çok konuşulan o videosunu paylaştı.

Ataklı, “O gün itibari ile cesur bir konuşmaydı. Bahçeli o sivil direniş içinde askerlerin linç edilmesine, boğazlarının kesilmesine tepki gösterdi” dedi.

Bahçeli’nin KHK hakkında yaptığı yeni açıklamayı değerlendiren Ataklı, “Bu süre zarfında ne oldu da Bahçeli böyle yapıyor. Sayın Bahçeli nereye varmak istiyorsunuz” diye sordu.

Darbe teşebbüsü ve terör eylemlerine karşı mücadele eden sivillere yönelik düzenlemeye karşı çıkanları ‘FETÖ’nün kurşun askerleri’ olarak niteleyen Bahçeli, “Bunlar FETÖ’nün uyanmış ve harekete geçmiş kripto koludur” ifadelerini kullanmıştı. Bunun üzerine Bahçeli’nin 15 Temmuz darbe girişiminin ardından söylediği sözler sosyal medyada tekrar gündeme geldi.

Bahçeli’nin, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında hayatını kaybetmiş bir mehmetçiğin başında fotoğraf çektiren şahısla ilgili “Vakayi Hayriye’den beri asker ilk defa linç edilmiştir. Teslim edilen askerlere her şey bir yana, hayatını kaybetmiş bir mehmetçiğin başında bozkurt işaretiyle fotoğraf çektiren iblis uşağı yaratık neredeyse bulunup darbecilerle cezalandırılmalıdır. Bu şerefsiz, doğduğuna pişman edilmelidir. Biz 12 Eylül’de halklı olmamıza rağmen askere el kaldırmadık” ifadeleri anımsatıldı.

Koronavirüs mezarlığından video paylaşan vatandaş: Memur olanlar anlatamıyor ama ben anlatacağım, rezil olsun bu hükümet!

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için kazılan mezarlıktan görüntü paylaşan bir vatandaş AKP'ye sert sözler sarf etti. 

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden yurttaş sayısı 108’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 16 kişinin daha kaybedilmesi ile koronadan ölenlerin sayısının 108'e yükseldiğini duyurdu...

Rusya’dan ‘koronavirüse karşı ilaç geliştirildi’ iddiası

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı'ndan yapılan açıklamada, koronavirüs tedavisi için daha önce sıtmaya karşı kullanılan bir ilacı baz alan yeni bir ilaç geliştirildiği belirtildi.

Salgın günlerinde ‘mış gibi yapıyoruz’ diyen Özgür Özel’den Berat Albayrak’a sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüsün tüm dünyaya sosyal devlet anlayışını öğrettiğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkma yasağı ve karantina ihtiyacı olduğu açıktır!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedbirleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et