Çarşamba / 18 Kasım 2020

Can Ataklı anayasa teklifi maddesi okudu, yandaş Oğan cevap verdi: “yalan söylüyorsun”

Haber Türk Karşıt Görüş programında Ayhan Oğan'ın yalancılıkla suçladığı Gazeteci Can Ataklı, Oğan'a Halk Tv canlı yayınından sert bir şekilde anayasa maddesini göstererek cevap verdi.

204,678BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Halk TV’ye telefon bağlantısı ile katılan Can Ataklı “Geçen akşam bir televizyon ekranındayım. Anayasa metnini okuyorum. Karşımdaki şahıs bana yalan söylüyorsun diyor. Programın bitimine bir iki dakika kaldığı için bu lafla bitiyor.  ” şeklindeki açıklaması şu sözlerle sürdürdü: “Beyaza beyaz diyorsun, ‘değil yalan söylüyorsun’ diyorlar. Böyle bir ortamda mücadelede çok zorlaştı. ” .

Gazeteci Can Ataklı’nın bahsettiği,  Haber Türk kanalında yayınlanan Karşıt Görüş programındaki o dakikaları sizler için bulduk.

Haber Türk’te Karşıt Görüş programına katılan gazeteci Can Ataklı anayasa teklifi maddelerini okudu.

Yandaş Ayhan Oğan “yalan söylüyorsun” diye cevap verdi.

“İlk defa önümüze metin geldi. Buna baktığımızda bu hiç konuştuklarımıza benzemiyor” diyen Can Ataklı ardından anayasa teklifi maddelerinden 6. maddeyi okudu.

Ayhan Oğan “Bakın bunların hiçbirisi doğru değil” diye cevap verdi.  Can Ataklı konuşmasına Teklifin gerekçe kısmında yeralan madde 6’yı okuyarak konuşmasına devam etti.

https://youtu.be/d-4ieDoaRuA

 

 

 

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

Sergen Yalçın’dan sokağa çıkma yasağı kararına olay yorum!

Sergen Yalçın’dan sokağa çıkma yasağı yorumu: “Sokağa çıkma yasağı saat 8’de başlıyor. Bizim maçlar saat 7’de başlıyor. İlk yarıyı oynayıp bırakacağız galiba”

Erdoğan’ndan Merkez Bankası kararı öncesi ‘yüksek faiz’ çıkışı

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Ekonomi Şurası'nda açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu’nun “çakallar” cevabının ardından Alaattin Çakıcı’dan bir tehdit daha!

Alaattin Çakıcı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alan yeni bir açıklama daha yaptı.

Alaattin Çakıcı Cumhur İttifakı’nın yeni sözcüsü mü?

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Bu konuda kendileri ne düşünür, ne yapar onu bilmem ama akla gelen de şu olur; Cumhur İttifakı'nın yeni bir sözcüsü var." ifadelerini kullandı.

Karantina kurallarına uymayan otobüs şoförü direksiyon başında yakalandı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit etmesine tepki gösterdi.