Çarşamba, Ocak 17, 2024

Çağatay Ulusoy yeni imajıyla yine gündemde

Yer aldığı projeler için sık sık imaj tazeleyen ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy yeni imajıyla yine dikkatleri üzerine çekti. Oyuncunun yeni halini görenler tanımakta adeta güçlük çekti.

Yer alacağı “Bir Bir Aileyiz” adlı filmi iptal eden Çağatay Ulusoy şimdilerde “Gaddar” isimli dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Son olarak dijital dizi – film platformunda yayınlanan Terzi dizisinde rol alan ünlü oyuncunun aldığı kilolarla da dikkat çekmişti. Oldukça yoğun bir iş temposunda çalışan Ulusoy setten sete koşarken rolleri için sık sık değiştirdiği imajları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Çağatay Ulusoy

20 gün öncesine kadar aldığı kilolarla gündeme gelen başarılı oyuncu şimdilerde ise imajında yaptığı değişiklik ile gündeme geldi. Yer aldığı projelerdeki başarısıyla olduğu kadar rolleri için değiştirdiği imajlarıyla da çok konuşulan Ulusoy’un yeni imajı da gündem oldu. Ünlü oyuncu uzattığı kirli sakalı ve kıvırcıklaşan uzun saçlarıyla dikkat çekerken sosyal medyayı da ikiye böldü. Kullanıcıların bir kısmı Ulusoy’un yeni imajını beğenirken bir kısmı ise uzun saçı oyuncuya yakıştırmadı.

Çağatay Ulusoy yine imaj değiştirdi

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir