Pazar / 12 Temmuz 2020

Burhan Kuzu’nun yanındaki Aliye Uzun’dan o gazeteciye hakaret: Tam bir puştluk

Yeniçağ yazarı Murat Ağırel Burhan Kuzu'nun uyuşturucu baronuyla aynı masada olduğu fotoğrafta yer alan bir başka AKP'li hakkındaki iddiaları Zindaşti'nin ifadelerine dayandırarak yazmıştı. Fotoğraftaki kadın Aliye Uzun'ın hakkındaki iddialara cevabı küfür etmek oldu.

206,916BeğenenlerBeğen
8,623TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, Burhan Kuzu’nun uyuşturucu baronu Zindaşti ile skandal fotoğrafındaki başka bir detayı yazdı. Fotoğrafta bir AKP’li daha vardı…

Zindaşti bombası

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, bu haftanın gündeminde olan Burhan Kuzu’nun uyuşturucu baronu Zindaşti ile aynı masadaki fotoğrafını yazdı. Masada oturan bir kişinin daha AKP’li olduğunu ve Zindaşti’den 500 bin TL para istediğini yazdı.

Ağırel Aliye Uzun hakkındaki iddianameye dayandırarak yazdığı yazıda cevap hakkı için Uzun’a yer vermek istediğini ancak ulaşamadığını cevap vermesi halinde yayınlayacağını söylemişti.

Aliye Uzun Twitter hesabından gazeteci Murat Ağırel’e hakaret etti.

Burhan Kuzu’nun uyuşturucu baronuyla yan yana olduğu fotoğrafta gözden kaçan bomba detay… Aliye Uzun kim?

Uzun şunları söyledi:

Zindaştinin karakolda verdiği ifadelere 10 tane yalan katıp yayınlıyor da, benim verdiğim cevabı MURAT Ağırer denen gazeteci müsbettesi neden yayınlamıyor?Bumu dürüst gazetecilik?Bu tam bir puştluktur.

Uzun’un bu mesajına modacı Barbaros Şansal’dan sert bir yanıt geldi. Şansal, Uzun’a “Gerçekten kadın mısınız ? Bu nasıl bir hitap ?” dedi.

Yeniçağ yazarı Murat Ağırel’den de Aliye Uzun’a yanıt gecikmedi.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"

Saray konserlerinin ardından Şahan’dan çağrı!

Karantina dönemi sonrasında paylaştığı tatil videoları ile takipçilerinin karşısına çıkan Şahan Gökbakar, bu defa tiyatro emekçileri için bir paylaşımda bulundu. İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nde boy gösteren sanatçıların ardından Gökbakar, aynı desteğin tiyatro sanatçılarına da verilmesi gerektiğini belirtti.

‘Ne Ayasofya, ne 15 Temmuz AKP’nin kaçınılmaz düşüşünü önleyemez’

Muhalif ekonomist yazar Mustafa Sönmez'den yeni Ayasofya tweeti.

Güvenlik soruşturması nedir, ne değildir?

İktidar kendisine ve dolayısıyla düzene muhalif kim var, nerededir, ne iş yapar, Emniyet, valilik, MİT ve gayri-resmi kurum ve oluşumlar üzerinden öğreniyor, bunları kayıt...
206,916BeğenenlerBeğen
8,623TakipçilerTakip Et