Burhan Kuzu’nun yanındaki Aliye Uzun’dan o gazeteciye hakaret: Tam bir puştluk

Yeniçağ yazarı Murat Ağırel Burhan Kuzu'nun uyuşturucu baronuyla aynı masada olduğu fotoğrafta yer alan bir başka AKP'li hakkındaki iddiaları Zindaşti'nin ifadelerine dayandırarak yazmıştı. Fotoğraftaki kadın Aliye Uzun'ın hakkındaki iddialara cevabı küfür etmek oldu.

Halkweb Haber Merkezi

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, Burhan Kuzu’nun uyuşturucu baronu Zindaşti ile skandal fotoğrafındaki başka bir detayı yazdı. Fotoğrafta bir AKP’li daha vardı…

Zindaşti bombası

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, bu haftanın gündeminde olan Burhan Kuzu’nun uyuşturucu baronu Zindaşti ile aynı masadaki fotoğrafını yazdı. Masada oturan bir kişinin daha AKP’li olduğunu ve Zindaşti’den 500 bin TL para istediğini yazdı.

Ağırel Aliye Uzun hakkındaki iddianameye dayandırarak yazdığı yazıda cevap hakkı için Uzun’a yer vermek istediğini ancak ulaşamadığını cevap vermesi halinde yayınlayacağını söylemişti.

Aliye Uzun Twitter hesabından gazeteci Murat Ağırel’e hakaret etti.

Burhan Kuzu’nun uyuşturucu baronuyla yan yana olduğu fotoğrafta gözden kaçan bomba detay… Aliye Uzun kim?

Uzun şunları söyledi:

Zindaştinin karakolda verdiği ifadelere 10 tane yalan katıp yayınlıyor da, benim verdiğim cevabı MURAT Ağırer denen gazeteci müsbettesi neden yayınlamıyor?Bumu dürüst gazetecilik?Bu tam bir puştluktur.

Uzun’un bu mesajına modacı Barbaros Şansal’dan sert bir yanıt geldi. Şansal, Uzun’a “Gerçekten kadın mısınız ? Bu nasıl bir hitap ?” dedi.

Yeniçağ yazarı Murat Ağırel’den de Aliye Uzun’a yanıt gecikmedi.

AKP panikte…50 bin üye istifa etti!

Eylül-Kasım ayları arası 57 bin kişinin ayrıldığı AKP'nin üye sayısı, son 4 ayda 114 binlik bir düşüş gösterdi. CHP ve İYİ Parti ise 4 ayda 30 binden fazla yeni üye kazandı.

Eski Fazilet partili Bülent Arınç’tan Gelecek Partisi’ne veryansın!

Milli Nizam, Milli Selamet, Refah ve Fazilet partileri ile AK Parti'de önemli görevlerde bulunan, eski Başbakan Yardımcısı ve eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, gazeteci Ömer Şahin'in kaleminden bugün piyasaya çıkan, kendi hayatının anlatıldığı 'Küçük Erbakan' kitabıyla ilgili konuştu.

‘Kanal İstanbul’ ‘Katar İstanbul’ olma yolunda!..

Katar Emiri’nin annesi Şeyha Moza’nın Başakşehir’de 100 bin lira sermayeli şirket kurup 1.5 ay kadar sonra Kanal İstanbul güzergahında 44 dönüm arazi satın aldığı ortaya çıktı.

Davutoğlu’na ‘Vekil isterse veririm’ demişti… AKP’den yanıt geldi

Siyaset dünyasında ‘kiralık vekil’ tartışması başladı. AKP Ünal, İYİ Parti lideri Akşener’in ‘Yeni partiler vekil isterlerse veririm’ açıklamasını eleştirdi. Ünal, “Türk siyasetinde bir bidat adeta oluşturdular. Bu, ‘kiralık vekil’ çok çirkin bir ifade farkındayım. Milletin iradesi kimsenin tekelinde değildir” dedi.

MHP’den çok sert Davutoğlu açıklaması

MHP'li Edip Semih Yalçın, Türkiye'de eski kirli defterlerin açıldığını savunarak ‘’MHP, tehditlere karşı devletin elini güçlendirmek için millî mutabakat zemini oluşması yönünde çaba sarf etmiştir” dedi. Yalçın, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e ‘Cambaz oynatıcısı’, Ahmet Davutoğlu’na da ‘’Yalancı pehlivan” dedi.
210,496BeğenenlerBeğen
4,597TakipçilerTakip Et