Ve Burhan Kuzu kutuplaşmayı ortadan kaldıracak çözümü buldu!

Habertürk TV'de Balçiçek İlter'in sunduğu Karşıt Görüş programına AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu ile CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray katıldı...

Habertürk TV’de Balçiçek İlter’in sunduğu “Karşıt Görüş” programına AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu ile CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray katıldı.

Programda başkanlık anayasası tartışma konusu olurken, Burhan Kuzu’nun Aytun Çıray’a verdiği yanıtlar izleyenlerin gülmesine neden oldu.

CHP’li Aytun Çıray başkanlık anayasasıyla Türkiye’nin kutuplaşmaya düşeceğini, bunun da Türkiye için bir gelecek sorunu olacağını belirtti. Burhan Kuzu’nun, anayasa değişikliğinin kutuplaşma yaratacağı tezini reddederek “CHP bizim yanımızda olsa kutuplaşma olmaz”demesine ise, sunucu Balçiçek İlter gülerek karşılık verdi.

İşte o anlar…

 

İmamoğlu ilk kez veto hakkını kullandı

Ekrem İmamoğlu, ilk kez veto hakkını kullanarak, İBB Meclisi’nin ekim ve kasım aylarında aldığı 3 kararı, yeniden görüşülmek üzere Meclise iade etti.

Meclis’te dikkat çeken görüntü! Bahçeli, HDP eş başkanlarıyla tokalaştı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis’te HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Sezai Temelli ile tokalaştı.

AKP’de liderlik çatlağı: Kendi reklamını yapıyor

Berat Albayrak'ın "Türkiye İçin Değişim Başlıyor” sloganıyla gerçekleştirdiği il ziyaretleri AKP'de rahatsızlık uyandırdı. Parti içerisinde bazı çevreler, Albayrak'ın Erdoğan sonrasında "lider" olmak için kendi tanıtımını ve reklamını yaptığı öne sürdü.

‘Kamuoyu 17 yıllık iktidar boyunca gizli kalan pek çok şeyi öğrenecek’

AKP’den kopuşlar sürerken eski ortakların hukuksuzlukları da bir bir ortaya çıkıyor. Eski AKP'liler ve AKP'liler arasındaki krizi değerlendiren gazetesi-yazar Murat Yetkin, "Kamuoyu 17 yıllık iktidar boyunca gizli kalan pek çok şeyi öğrenecek" dedi.

Erdoğan ‘dolandırıcılıkla’ suçladığı ismi Merkez Bankası’nın başına getirmek istemiş

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 'dolandıcılıkla' suçladığı Mehmet Şimşek’i, Başbakanlık yaptığı dönemde Merkez Bankası'nın başına getirmek istediği ortaya çıktı.
210,571BeğenenlerBeğen
4,588TakipçilerTakip Et