Bülent Arınç’tan Nedim Şener’e: Ergenekon ve Balyoz’un intikamını almaya çalışıyor

'KHK faciadır' ifadesi sonrası AKP'de tepkilerin odağı olan YİK üyesi Bülent Arınç, Habertürk canlı yayınında hakkındaki eleştirilere yanıt verdi.

‘KHK faciadır’ ifadesi sonrası AKP’de tepkilerin odağı olan YİK üyesi Bülent Arınç, Habertürk canlı yayınında hakkındaki eleştirilere yanıt verdi.

Bülent Arınç, canlı yayında Nedim Şener arasında tartışma yaşandı.

Arınç’ı Şener’in damadı FETÖ’den yargılanan damadı Ekrem Yeter’e ve Nazlı Ilıcak ile ilgili sözlerine tepki göstererek , “Nedim Şener hakkında zamanında olumlu düşüncelerim vardı, yanılmışım” dedi.

Bülent Arınç’tan, Habertürk canlı yayınında ‘KHK faciadır’ ve ‘istifa’ açıklamasıBülent Arınç’tan, Habertürk canlı yayınında ‘KHK faciadır’ ve ‘istifa’ açıklaması

Bülent Arınç’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“Nedim Şener hakkında yanıldığımı biliyorum.

Nedim Şener hakkında zamanında olumlu düşüncelerim vardı, yanılmışım. Haberal, Balbay, Erdem Gül, Berberoğlu hakkında olumlu konuştum. Bildiğim ve tanıdığım insanlara, gazetecilik mesleği adına sahip çıktım.

Canlı yayında ‘pompacı hakim’ kavgası: Nedim Bey yani KHK faciadır demiştim ama senin konuşman daha da facia

80 yaşındaki bir kadın gazeteci tahliye ediliyor, Nedim Şener dövünüyor. En azından bir gazetecilik dayanışması için bile arkadaşınıza bakmıyorsunuz.

Nedim Şener, Ergenekon ve Balyoz’un intikamını almaya çalışıyor.

Nedim Şener, ağırlaştırılmış müebbet aldımı zil takıp oynuyor, Yargıtay bozdumu ağlıyor.

Beraat suçmuş gibi konuşuyor”

Son Haberler