“Bu olay git gide kim elledi benim … olayına benzedi”

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından İmamoğlu'nun Vali Seddar Yavuz'a hakaret etmediği tescillendi.

Halkın oylarıyla İBB Başkanı seçilen ancak YSK’nin tartışmalı kararı sonrası mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu’nun, Ordu’da CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’la birlikte havaalanındaki yaşadığı VIP krizine müdahale anlarına dair görüntü ortaya çıktı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde İmamoğlu’nun Seyit Torun’a “Gel şuradan vatandaş gibi gidelim kurban olayım” dediği duyuluyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İmmaoğlu’nun Ordu valisi’ne ‘it’ dediğini iddia etmiş ve Binali Yıldırım da İmamoğlu’nu validen özür dilemeye davet etmişti.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından İmamoğlu’nun Vali Seddar Yavuz’a hakaret etmediği tescillendi.

Avrasya Araştırma Sahibi Kemal Özkiraz “Ekrem İmamoğlu’nun Vip görüntüsü ortaya çıktı. Ne it kelimesi ve ne şerefsiz kelimesi. Gayet sakin şekilde “Kurban olayım gel vatandaş gibi diğer kapıdan girelim” diyor. Alayı yalancı topu müfteri…” dedi.

Bu sözlere yanıt veren sosyolog Veli Saçılık da “Bu olay git gide Youtube’daki ‘Kim elledi lan benim…’ olayına benzedi. Koskaca Vali neden kendi hakkında böyle bir küfür uydurur ki?” ifadelerini kullandı.

Reuters: İdlib’de en az 34 Türk askeri hayatını kaybetti

Reuters'ın Britanya merkezli Suriye İnsan Hakları Gözlemevi'ne dayandırdığı haberine göre İdlib'de en az 34 Türk askeri hayatını kaybetti.

İdlib’teki şehit haberlerinin ardından Erdoğan’dan acil toplantı kararı

Güvenlik zirvesi AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı.

Şehit sayısı 22’ye yükseldi

İdlib'teki saldırının ardında şehit sayısı 22'ye yükseldi.

İdlib’ten korkunç haber: 9 şehit çok sayıda yaralı

İdlib'deki çatışma haberlerine ilişkin yeni bir iddia gündeme geldi.

Görevden alınan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ilk kez konuştu

İçişleri Bakanlığınca görevinden geçici olarak uzaklaştırlan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, ilk kez konuştu. Salman, "Bunu ortaya çıkartan biziz. Oradaki bir bir dolandırıcılığın Yalova Belediyesi'nden tespitini biz yaptık" dedi.
209,100BeğenenlerBeğen
5,042TakipçilerTakip Et