Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Bu nasıl eğitim sistemi: Osmanlı torunu şimdi de devlet yurtlarında!

Abdülhamid Han’ın beşinci kuşaktan torunu Nilhan Osmanoğlu, devlet yurtlarında konferans vermeye başladı. Osmanlı Devleti’nin son dönem padişahlarından 2.Abdulhamid’in 5’inci kuşak torunu olan ve AKP’ye ve Erdoğan’a verdiği destekle bilinen Nilhan Osmanoğlu şimdi de devlet yurtlarında konferans vermeye başladı. KYK’nın resmi Twitter hesabından “ll. Abdülhamid Han’ın beşinci kuşaktan torunu Nilhan Osmanoğlu, Zeynep Bayramoğlu moderatörlüğünde Aksaray’da KYK’lı […]

207,039BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et

Abdülhamid Han’ın beşinci kuşaktan torunu Nilhan Osmanoğlu, devlet yurtlarında konferans vermeye başladı.

Osmanlı Devleti’nin son dönem padişahlarından 2.Abdulhamid’in 5’inci kuşak torunu olan ve AKP’ye ve Erdoğan’a verdiği destekle bilinen Nilhan Osmanoğlu şimdi de devlet yurtlarında konferans vermeye başladı.

KYK’nın resmi Twitter hesabından “ll. Abdülhamid Han’ın beşinci kuşaktan torunu Nilhan Osmanoğlu, Zeynep Bayramoğlu moderatörlüğünde Aksaray’da KYK’lı gençlere ll. Abdülhamid Han’ı anlatıyor. Abdülhamid Han, hayatını iyi niyet ve anlayışlı olmak üzerine şekillendirmiştir” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.

İşte Sakarya’nın Hendek ilçesinde patlamanın olduğu fabrikanın sahibi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve 2 ortağına ait olduğu ortaya çıktı.
207,039BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et