Bu kadarına pes… İstanbul Havalimanı’nda polis eşliğinde karantinadan yolcu kaçırdılar

İstanbul Havalimanı'nda akıl almaz bir olay yaşandı. Paris'ten TK1824 nolu uçakla İstanbul'a iniş yapan uçaktaki yolcular otobüsle karantina alanına taşınırken bir araç tarafından önü kesildi. Aracıyla yol kesen kişi otobüsteki yakınını kaçırdı.

208,792BeğenenlerBeğen
7,497TakipçilerTakip Et

İstanbul Havalimanı’nda akıl almaz bir olay yaşandı. Paris’ten TK1824 nolu uçakla İstanbul’a iniş yapan uçaktaki yolcular otobüsle karantina alanına taşınırken bir araç tarafından önü kesildi. Aracıyla yol kesen kişi otobüsteki yakınını kaçırdı.

Karantinadan kaçırılan genç kızın kimliği de belli oldu. Adı G.İ. olan yolcuyu 34 CCP 136 plakalı araç götürdü.

O anlar otobüste olan bir yolcu tarafından an ve an kaydedildi.

İŞTE O ANLAR:

SÜLEYMAN SOYLU’DAN AÇIKLAMA
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medyada büyük tartışma çıkaran görüntüler hakkında açıklama yaptı:

“Fransa’dan gelen iki yolcu Kıbrıs aktarmalı olarak uçağa bindirilmiş ancak son gelen yolcularla ilgili böyle bir transit uygulamamız yok. Yanlış yapılan bu biniş işlemiyle ilgili gereği yapılıyor. Yolcular karantinaya alınıyor. 14 gün sonra Kıbrıs’a göndereceğiz.

Burada ihmal kabul edilemez. Kimseye ayrıcalık tanınamaz. Tarafımızca araştırılıp, sorumlular tespit edilip gereği yerine getirilecektir. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar”

 

3 YORUM

  1. Yuh artık polis karantinaya giden kişiyimi kaçırıyor yuh yani içişleri bakanı kesin bu işin peşini bırakmaz. Pkk insan kaçırdığını duymuştum ilkdefa polisin insan kaçırdığını duydum. Bunlar polis görünümlü Pkk olmasın

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Koronavirüse karşı topladıkları bağışlar bloke edilen belediyelerden ortak bildiri

Koronavirüse karşı topladıkları bağışlar bloke edilen 11 büyükşehir belediyesi ortak bir bildiri yayınladı.

Erdoğan: Yardım kampanyasını devletimiz yürütüyor, devlet içinde devlet olmanın anlamı yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları ile video konferans toplantısında konuştu.

Engin Altay açtığı ağzını yumdu gözünü: Bunun adı yalakalıktır, kepazeliktir, haraçtır

Meclis’e sunulan infaz paketine tepki gösteren CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, “Konuşmak mı suç adam öldürmek mi suç. Vallahi billahi konuşmak Ak Parti’ye göre daha büyük bir suç” dedi. Yargıtay’ın Erdoğan’ın başlattığı bağış kampanyası için destek isteyen Yargıtay’a da yüklenen Altay, “Yargıtay Başkanı nedir bu? Bunun adı da kepazeliktir. Yargının el üstünde Türkiye’ye Korona vergisini kendi yargıtay üyelerine talimatla emretmek kepazeliktir” diye konuştu.

‘Saray’ın 1 gününü finanse etmek için 877 bin yurttaşın Korona yazıp göndermesi gerekiyor’

CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, “Saray’ın sadece 1 günlük harcamasını finanse etmek için 877 bin yurttaşın Korona yazıp 8119’a göndermek gerekiyor” ifadeleriyle yardım kampanyası başlatan iktidarın israfını gözler önüne serdi.

Yargıtay’ın başına geçen Ethem Sancak’ın eniştesinden Erdoğan’ın kampanyasına zorunlu bağış dayatması: En az 1000 TL!

Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca da hakim ve savcılar başta olmak üzere diğer çalışanlardan kampanyaya destek olunmasını istedi.
208,792BeğenenlerBeğen
7,497TakipçilerTakip Et