Cumartesi / 27 Şubat 2021

Bu fotoğrafın Ekrem İmamoğlu ile ne ilgisi var? Bizzat kendisi cevap verdi…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün İlaç ve Tıbbı Cihaz Kurumu tarafından acil kullanım onayı verilen koronavirüs aşısını Ankara Şehir Hastanesi’nde yaptırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı olduktan sonra Telegram hesabından “Ben de aşı oldum” mesajı paylaştı. Erdoğan’ı aşı olurken yansıtan fotoğraflar da yayınlandı. Hastane çıkışı açıklamalarda bulunan Erdoğan, aşıyı teşvik için tüm siyasi liderlere çağrı yaptı. Ancak […]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün İlaç ve Tıbbı Cihaz Kurumu tarafından acil kullanım onayı verilen koronavirüs aşısını Ankara Şehir Hastanesi’nde yaptırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı olduktan sonra Telegram hesabından “Ben de aşı oldum” mesajı paylaştı. Erdoğan’ı aşı olurken yansıtan fotoğraflar da yayınlandı. Hastane çıkışı açıklamalarda bulunan Erdoğan, aşıyı teşvik için tüm siyasi liderlere çağrı yaptı.

Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın paylaştığı fotoğrafta yüzü görünmeyen doktorun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na olan benzerliği esprilere neden oldu.

Twitter’da bir vatandaş İmamoğlu’nu da etiketleyerek “Ekrem İmamoğlu mu o?” sorusuna İmamoğlu’nun “Hayır ben değilim” yanıtı olay oldu.

İŞTE O YAZIŞMA:

 

Son Haberler