Perşembe / 26 Kasım 2020

Böyle canilik görülmedi: Sokak ortasında küçücük çocuğa şok dayak!

Şanlıurfa'da bir çocuğun bölgedeki iş yerlerinden harçlık istemesine sinirlendiği iddia edilen Mahmut A isimli kişinin çocuğa şiddet uyguladığı anlar dehşete düşürdü.

204,568BeğenenlerBeğen
8,581TakipçilerTakip Et

AjansUrfa internet sitesinde yer alan habere göre; mahallede bir grup çocuk bölgedeki işyerlerine giderek ve yoldan geçen araçları durdurarak harçlık istedi.

Yaşanılanları gören Mahmut A. isimli şahsın sinirlendiği, küçük çocuğun yanına gidip şiddet uygulamaya başladığı kameralara yansıdı. Çocuğu önce tokatlayan şahsın daha sonra çocuğu kaldırarak yere vurduğu korku dolu anlar dehşete düşürdü.

İŞTE O ANLAR: 

Olayın ardından şahsın elini kolunu sallaya sallaya bir dükkana yöneldiği görülürken, yerde kalan küçük çocuk ise dakikalarca ağladı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınan Mahmut A. isimli şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiği bildirildi.

İfadesinde pişman olduğunu, bir anlık öfkesine yenildiğini belirten Mahmut A., hakimlik tarafından ‘çocuğa karşı darp’ suçundan tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

Kaynak: AjansUrfa

 

Son Haberler

Mahkemeden bir ‘Taşyapı’ kararı daha: Bakanlık iskanı durduruldu

İstanbul Kadıköy'deki Meteoroloji arsasına 4 adet gökdelen inşa eden ve ‘inşaatı hukuka aykırı ve keyfi eylemlerle’ durdurarak şirketi zarara uğrattığı gerekçesiyle Kadıköy Belediyesi’ne açtığı tazminat davasını kazanan Taşyapı’yla ilgili mahkemeden bir karar daha geldi. Taşyapı’ya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen iskan mahkeme tarafından durduruldu.

Maaşlarını alamayan inşaat işçileri eyleme geçti

Aydın'da Vakıflar Genel Müdürlüğü binasının yapımını üstlenen firmada çalışıp, 2 aydan bu yana ücretlerin bir kısmını alabildiklerini öne süren 22 işçiden 6'sı, 5 katlı inşaatın tepesine çıkarak eylem yaptı. Demir kalıp ve tahta parçalarını aşağı atan işçiler "Hakkımızı istiyoruz" dedi.

Soma faciası ile ilgili 5 yöneticiye daha dava açıldı

Manisa'nın Soma ilçesinde 310 madencinin yaşamını yitirdiği faciayla ilgili 5 yöneticiye dava açıldı

Bitlis’’te toplantı ve yürüyüşler 7 gün yasak

Bitlis'te her türlü gösteri, basın açıklaması ve yürüyüşler, Valilik tarafından 7 gün boyunca yasaklandı.

Rektörden Fethullah isimli öğrenciye: Babana söyle ismini değiştirsin

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Öğretmenler Günü nedeniyle gittiği Yarımca İlkokulu'nda, bir öğrencinin adının Fethullah olduğunu öğrenince, "Babana söyle, ismi hemen değiştirsin" dedi.

Gündem

Koca uzun aradan sonra ‘vaka’ sayılarını açıkladı, siyasilerden ve STK’lerden tepki yağdı: “Bakanlığınızın yüzü yok”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın uzun bir aranın ardından vaka sayılarını açıklamasına siyasilerden ve sivil toplum kuruluşlarından "Madem iddialarımız doğruydu neden daha önce açıklamadınız" tepkileri geldi.

Ali Babacan’dan Bakan Koca’ya: Bunca yaşanandan sonra…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın dün gerçek vaka sayılarını açıklamasına DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'dan tepki geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından...

Mete Yarar, Deniz Zeyrek’in kendisine fare dediğini söyleyerek yayını terk etti!

Deniz Zeyrek ile tartışan Mete Yarar Habertürk yayını terk etti.

Yonca Evcimik’in cinsiyetçi şarkısı tepki çekti

Şarkıcı Yonca Evcimik’in yıllar sonra yaptığı yeni rap şarkısı “Ayıp Şeyler” cinsiyetçi ifadeler barındırdığı gerekçesiyle sosyal medyada eleştiri odağı oldu.

Binali Yıldırım’ın kardeşi İlhami Yıldırım: Acaba daha ne saçmalıklar göreceğiz

Bir dönem Kızılay'a kayyum olarak atanan Binali Yıldırım'ın kardeşi İlhami Yıldırım Kızılay'ın başlattığı 'Askıda Pizza' uygulamasını eleştirdi.