Cuma / 7 Ağustos 2020

Böyle buyurdu Perinçek: Diktatör demeyin!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, referandumda “Diktatör geliyor” ya da “Tek adam geliyor” sloganlarına karşı çıktı.

206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

Doğu Perinçek, Aydınlık gazetesindeki yazısında, “Öncelikle vurgulayalım: Cumhurbaşkanlığı Sistemine karşı mücadeleyi ‘Diktatör geliyor’ ya da ‘Tek adam geliyor’ sloganlarıyla yürütmek başarıya hizmet etmez” dedi.

“DİKTATÖR SÖYLEMİ MİLLETİ BÖLMEKTEDİR”

“Halk oylamasından Hayır çıkmasını istiyorsak, Teröre ve Ekonomik bunalıma karşı mevzileneceğiz” diyen Periçek, şunları yazdı:

“Hayır oylarının kazanması için, Cumhurbaşkanlığı Sisteminin teröre ve ekonomik bunalıma karşı milleti birleştiremeyeceğini kavratacağız. Diktatör söylemi de tıpkı Cumhurbaşkanlığı Sistemi iddiası gibi milleti bölmektedir. Halk oylamasından Evet çıkmasını istiyorsanız, ‘diktatör’ söylemine devam ediniz!”

Balbay’dan CHP’ye İnce tepkisi: Hele konuşsun, ağzının payını veririz

Düne kadar, “Ben bu partiye 15 yaşında girdim. Her kademesinde görev yaptım” diyen İnce neden bu noktaya geldi?

Cemal Enginyurt’tan tarihi Meral Akşener itirafı!

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP’de Meral Akşener’in kazandığı kongreyi kendisinin iptal ettirdiğini söyleyerek, hem Devlet Bahçeli’yi, hem de Semih Yalçın’ı topa tuttu.

Reuters, Ankara’daki Covid-19 belgesine ulaştı: Her gün 1000 yeni vaka

Uluslararası haber ajansı Reuters, bu hafta günlük vaka sayısının 1000'in üzerine çıktığı Türkiye'de hastanelere bazı talepler gittiğini ve "Covid-19 yüzünden yoğum bakım ünitesindeki yatakları boşaltın" ifadesinin yer aldığını yazdı.

Cindoruk: AKP’nin 18 yılı tartışmaya açılmalı

"Milli irade, devlet yönetme yetkisi ve görevi verir. AKP, bu yetkiyi, milleti yönetme ve yönlendirme, devlet rejimini değiştirme biçiminde kullandı."

Muharrem İnce’nin Ankara’da ofis açacağı iddiası

Kendi partisini kuracağı iddia edilen Muharrem İnce'nin Ankara'da ofis açtığı iddia edildi.
206,497BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et