BİZİM TV Youtube kanalı yayınladı! Kaz Dağları bölgesini Barış Manço farkıyla izleyin

Kaz Dağları'nda 195 bin ağaç Kanadalı şirket tarafından katledildi, tüm ülke ayaklandı. Tartışmasız 7'de 70'e herkesin bağrına bastığı Barış Manço 30 yıl önce Kaz Dağları sermayeye peşkeş çekilmeden evvel bölgenin taşına bile sahip çıkmıştı.

Kaz Dağları’nda 195 bin ağaç Kanadalı şirket tarafından katledildi, tüm ülke ayaklandı. Tartışmasız 7’de 70’e herkesin bağrına bastığı Barış Manço 30 yıl önce Kaz Dağları sermayeye peşkeş çekilmeden evvel bölgenin taşına bile sahip çıkmıştı.

Manço’nun Kazdağları‘ndaki görüntülerini Bizim TV Youtube kanalı yayınladı.

İŞTE O VİDEO

Gece yarısı Meclis’ten geçti… Nur topu gibi üç yeni vergimiz daha oldu

Dijital Hizmet Vergisi, Konaklama Vergisi, Değerli Konut Vergisi, gelir vergisi tarifesine yeni dilim ve oran eklenmesi gibi düzenlemeleri de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

Bahçeli’nin danışmanı Metin Özkan Barış Atay’ı hedef gösterdi: Meczup

Bahçeli'nin danışmanı Metin Özcan, katıldığı bir televizyon programında TİP Genel Başkan Yardımcısı ve seçilmiş milletvekili Barış Atay'a hakaret etti.

Muharrem İnce’den Saray ziyareti açıklaması: Kılıçdaroğlu’nu arayıp, ‘o şeref yoksununu açıklayın’ dedim

Muharrem İnce, Rahmi Turan’ın köşesine taşıdığı ‘Erdoğan ile görüşen CHP’li’ iddiası hakkında açıklama yaptı.

CHP’li vekilden olay yaratacak açıklama: Erdoğan sahip olduğu bütün unvanları bana borçlu

2020 yılı bütçesi görüşmeleri TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı’nın bütçesinin görüşüldüğü oturuma CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener’in sözleri damga vurdu.

Kaos sever Süleyman’dan yalan rüzgarları: O kişi İmamoğlu, Emine Erdoğan’dan da yardım istedi

Sözcü yazarı Rahmi Turan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'la CHP'li bir siyasetçinin Saray'da görüştüğü ve Erdoğan'ın o siyasetçiye "CHP'nin başına geçmen lazım, yardımcı olurum" dediği iddiasının ardından tüm Türkiye gözünü bu söylentiye dikti. 
210,796BeğenenlerBeğen
4,513TakipçilerTakip Et