Bize yalan söylemişler… Bugün ölen genç kadın koronavirüse bakın ne zaman yakalanmış?

Koronavirüsten hayatını kaybeden 33 yaşındaki Dilek Tahtalı'nın son paylaşımları ortaya çıktı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de ilk koronavirüs vakasının 11 Mart'ta tespit edildiğini açıklamıştı. 

207,642BeğenenlerBeğen
7,890TakipçilerTakip Et

CHP 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal’ın koronavirüs salgınından hayatını kaybeden 33 yaşındaki yeğeni Dilek Tahtalı sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlar ortaya çıktı.

Dilek Tahtalı 7 Mart 2020 tarihinde yaptığı paylaşımlada, “Burun tıkanıklığı-Aşırı geniz akıntısı-Baş ağrısı-Halsizlik-Gün sonu başlayıp gece uyutmayan kriz halinde gelen öksürük nöbetleri.. Gud Mornik öyleyse” yazmıştı.

Daha sonra ise 9 Mart 2020 tarihli paylaşımda ise “Bi düş artık ateş bi bırak yakamı yeter! Dakka da bir sirkeli aspirinli su kürü ılık duş buz gibi hava da balkona çıkmaktan bayılazaaam!” yazmıştı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının 11 Mart’ta tespit edildiğini açıklamıştı.

loading...

4 YORUM

  1. artık ülkede hiçbir TÜRK vatandaşının can ve mal güvenliği kalmamıştır akp nin başı yaptığı açıklamada 18 ülkeye yardım gönderdiğini açıklarken bunu kendi mal varlığından yapmış gibi böbürlenerek anlattı onun dağıttığı paraların sahipleri bir kobay faresi gibi ölürken bunu yapanın bu ülke vatandaşına hiç bir faydası olmayacağınıda açıkça göstermiştir…..

    • haklısınız.Bakın ben doktorum.Bu vefat eden hanım da bir doktor hanımdı.Biz doktorlar hasta olduğumuz zaman kendi kendimizi tedavi ederiz. İşte bu durum çoğu kere ölümcül bir hastalığımız olduğunda hastaneye geç gitmemize ve daha geç ileri düzey sağlık hizmetlerine kavuşmamıza sebeb olur. Eğer kanser isek geç kalınmış bir tedavi almamıza sebeb olur.Yani doktorların tamamının yaptığı genel bir hata bu.Çünkü aşırı yoğun iş temposu nedeniyle öyle bizler her soğuk algınlığında her tansiyonumuzun yükseldiğinde hastaneye gitmeyiz gidemeyiz..selamlar saygılar

  2. Bakanın verdiği sayılara bende inanmıyorum ama şöylede birşey var. Şimdi bu hasta olan kişi hastaneye başvurmuş mu vurmamış mı? Asıl mesele o. Eğer başvurmadı ise kim nereden bilebilir ki?

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni kabine listesi haberleri doğru mu?

Sosyal medyada, bu saatler itibariyle en çok paylaşılan liste, yeni kabine listesi....

Enis Berberoğlu’ndan ilk açıklama!

Milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından yeniden cezaevine girecek olan Enis Berberoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan milletvekilliği düşürülen Enis Berberoğlu hakkında açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında kesinleşmiş yargı kararı olduğu gerekçesiyle milletvekilliği düşürülen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında açıklama yaptı.

Haftalardır darbe yaygarası yapan AKP Meclis’e Saray darbesi yaptı… Meclis ‘darbeci AKP’ sloganıyla inledi!

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven’in milletvekillikleri düşürüldü.

CHP’li Enis Berberoğlu ile HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları’nın milletvekillikleri düşürüldü

CHP'li Enis Berberoğlu ve HDP'li Leyla Güven ile Musa Farisoğulları hakkındaki mahkeme kararları TBMM Genel Kurulu'nda okundu. Üç ismin milletvekilliği düşürüldü.
207,642BeğenenlerBeğen
7,890TakipçilerTakip Et