Bize yalan söylemişler… Bugün ölen genç kadın koronavirüse bakın ne zaman yakalanmış?

Koronavirüsten hayatını kaybeden 33 yaşındaki Dilek Tahtalı'nın son paylaşımları ortaya çıktı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de ilk koronavirüs vakasının 11 Mart'ta tespit edildiğini açıklamıştı. 

208,790BeğenenlerBeğen
7,504TakipçilerTakip Et

CHP 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal’ın koronavirüs salgınından hayatını kaybeden 33 yaşındaki yeğeni Dilek Tahtalı sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlar ortaya çıktı.

Dilek Tahtalı 7 Mart 2020 tarihinde yaptığı paylaşımlada, “Burun tıkanıklığı-Aşırı geniz akıntısı-Baş ağrısı-Halsizlik-Gün sonu başlayıp gece uyutmayan kriz halinde gelen öksürük nöbetleri.. Gud Mornik öyleyse” yazmıştı.

Daha sonra ise 9 Mart 2020 tarihli paylaşımda ise “Bi düş artık ateş bi bırak yakamı yeter! Dakka da bir sirkeli aspirinli su kürü ılık duş buz gibi hava da balkona çıkmaktan bayılazaaam!” yazmıştı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının 11 Mart’ta tespit edildiğini açıklamıştı.

4 YORUM

  1. artık ülkede hiçbir TÜRK vatandaşının can ve mal güvenliği kalmamıştır akp nin başı yaptığı açıklamada 18 ülkeye yardım gönderdiğini açıklarken bunu kendi mal varlığından yapmış gibi böbürlenerek anlattı onun dağıttığı paraların sahipleri bir kobay faresi gibi ölürken bunu yapanın bu ülke vatandaşına hiç bir faydası olmayacağınıda açıkça göstermiştir…..

    • haklısınız.Bakın ben doktorum.Bu vefat eden hanım da bir doktor hanımdı.Biz doktorlar hasta olduğumuz zaman kendi kendimizi tedavi ederiz. İşte bu durum çoğu kere ölümcül bir hastalığımız olduğunda hastaneye geç gitmemize ve daha geç ileri düzey sağlık hizmetlerine kavuşmamıza sebeb olur. Eğer kanser isek geç kalınmış bir tedavi almamıza sebeb olur.Yani doktorların tamamının yaptığı genel bir hata bu.Çünkü aşırı yoğun iş temposu nedeniyle öyle bizler her soğuk algınlığında her tansiyonumuzun yükseldiğinde hastaneye gitmeyiz gidemeyiz..selamlar saygılar

  2. Bakanın verdiği sayılara bende inanmıyorum ama şöylede birşey var. Şimdi bu hasta olan kişi hastaneye başvurmuş mu vurmamış mı? Asıl mesele o. Eğer başvurmadı ise kim nereden bilebilir ki?

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Fahrettin Koca yutkundu, gözleri doldu… Kaç sağlık emekçisi koronavirüse yakalandı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu toplantısının ardından kameralar karşısında geçti. Koca, basın toplantısının ardından sorulara yanıt verdi. 

Sağlık bakanı günler sonra kameralar karşısında: Herhangi bir insan bu hastalık yokmuş gibi yaşayamaz

Bilim Kurulu bugün bir kez daha toplandı. Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı.

Koronavirüs tedavisi gören Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu hayatını kaybetti

Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) tedavisi gören İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Dahiliye Profesörü Cemil Taşcıoğlu hayatını kaybetti.

“Bu yasak salgından dolayı değil” diyen Orhan Sarıbal: Maden şirketleri rahat çalışsın diye polisler burada bekletiliyor

Türkiye halkının koronavirüsle mücadele ettiği günlerde dahi doğa talanı ve rant siyaseti işlemeye devam ediyor. Bursa Yenişehir’de Meyra Madencilik’in yapacağı kurşun, çinko, bakır zenginleştirme tesisi ve atık barajı için bölgeye hareket eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal’ın yolu polis tarafından kesildi.

Koronavirüse karşı topladıkları bağışlar bloke edilen belediyelerden ortak bildiri

Koronavirüse karşı topladıkları bağışlar bloke edilen 11 büyükşehir belediyesi ortak bir bildiri yayınladı.
208,790BeğenenlerBeğen
7,504TakipçilerTakip Et