Salı / 4 Ağustos 2020

Binali Yıldırım: Teknoloji ile aram iyidir, internet alt yapısını da bilirim

Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve AKP'nin İBB adayı Binali Yıldırım, ortak canlı yayında İsmail Küçükkaya'nın sorularını yanıtlıyor.

206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et

Seçilmiş İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve AKP’nin İBB adayı Binali Yıldırım, ortak canlı yayında İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtlıyor.

VERİ KOPYALAMA TARTIŞMASI

İsmail Küçükkaya: Sayın Cumhurbaşkanımız bir açıklama yaptı, bu nihayetinde bir İstanbul seçimi, sorum da şu olsun bu kez bir itiraz olacak mı? Seçim sonucunu kabul edecek misiniz?

Binali Yıldırım: İsmail Bey vatandaşlarımız bilsin teknoloji ile aram iyidir, internet alt yapısını da bilirim. İstanbul’un verileri yedekleniyor. Hem de 2 yerde yedekleniyor. Kopyalama başka birşeydir.

Bilgisayarınızda bile yedekleme sistemi vardır. İkincisi de benim söylediğim cümlenin ön kısmı aktarıldı. Elbette başkanın her türlü yetkisi vardır ama devamı var niye kopyalamaya ihtiyaç duyuluyor. Belediye başkanından bilgi saklanacak bir durum yok.

Kaldı ki mahkeme kararını da tanımıyor gibi.. O mahkeme kararı da yanlış dedi. İlgisiz dediği kişi seçilen bir avukat. Veri kopyalama işi FETÖ taktiği. Üç tane dışarıdan uzman da görevlendirildi bu fecaet birşeydir. En hassas yerlere, kozmik odalara dışarıdan adam seçip koyamazsınız.

 

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 

Ne özrü? Ellerinizdeki kanı okyanusların suyu bile temizleyemez!

Tacettin Çolak yazdı...

Erbakan’ın oğlunun danışmanı olan Osmanlı torunundan AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısı

II. Abdülhamit’in 4. kuşak torunu ve Fatih Erbakan’ın baş danışmanı Osmanoğlu, AKP’ye Vahdettin’in mezarını Türkiye’ye getirme çağrısında bulundu.

İsmail Saymaz: Muharrem İnce bağını koparmış yeni parti kuruyor…

İsmail Saymaz canlı yayında Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası hakkında çarpıcı bilgiler verdi. 
206,544BeğenenlerBeğen
8,613TakipçilerTakip Et