Berfin Özek’in şikayetinden neden vazgeçtiğini avukatı açıkladı: ‘Onu seviyorum, evleneceğim’ dedi

Hatay'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek, yüzüne asit dökerek yakan ve bu suçtan 13 yıl hapis cezasına çarptırılan eski erkek arkadaşı Rasim Ozan Çeltik hakkındaki şikayetinden vazgeçti.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek, yüzüne asit dökerek yakan ve bu suçtan 13 yıl hapis cezasına çarptırılan eski erkek arkadaşı Rasim Ozan Çeltik hakkındaki şikayetinden vazgeçti.

Berfin’in, Çeltik’i affettiğini Özek’in avukatlığını üstelenen isimlerden Mehtap Sert açıkladı. Mehtap Ser, Berfin Özek’e her türlü desteği verdiklerini ve kendisine bu kararın hukuki ve sağlık yönünden sonuçlarını açıkladıklarını anlattı.

Sert, bu karardan sonra Berfin Özek’le ilgili hiçbir çalışmada yer almayacaklarını belirtti.

Berfin Özek’in azlettiği avukatlarından Nevzat Ercan ise gelişme üzerine yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

Berfin Özek, İskenderun Ağır Ceza Mahkemesi’ne bir dilekçe vermiş, Ozan Çeltik’i affettiğini ve bu konu ile ilgili tüm şikayetlerinden vazgeçtiğini bildirmiştir. ‘Onu seviyorum, onunla evlenmek istiyorum o da benimle evlenmek istiyor’ diye bilgilendirmiş. Bizleri de azletmiş.

Bu durumda Ozan yeni yasa yürürlüğe girerse çıkma olanağına sahiptir. Bu konuda bizim düşüncemiz böyle bir dilekçe vermemesiydi. Ama kendisi affettiğini ve evlenmek istediğini söyleyerek dilekçesini vermiştir.

 

Son Haberler