Belediye çalışanları İmamoğlu’na tuzak peşinde… O belgeyi yandaşa servis ettiler

İBB başkanı Ekrem İmamoğlu, iki seçim sonrası yeniden İBB Başkanı seçildi ve göreve başladı. İBB içinde İmamoğlu'na tuzak kurmayı ve açığını aramayı görev edinenler boş duruyor...

Ekrem İmamoğlu 2. kez yapılan 23 Haziran İBB başkanlığı seçimi sonrası yeniden göreve başladı.

İmamoğlu’nun göreve başlamasının ardından ise belediye içinde çalışıp, kendini tuzak kurmaya ve İmamoğlu’nun açığını aramaya adayanlar yandaş medyaya belge servis etmeye başladılar.

İmamoğlu’nun 8 günlük izin için yazdığı iddia edilen vekaletlendirme belgesi bugün yandaş medyada yer buldu.

Uzun zaman sonra diğer İBB başkanlarının aksine İmamoğlu göreve geldiği günden bu güne İBB Meclis toplantılarını yönetmiş ve bundan böyle de yönetmeye devam edeceğini ve tüm toplantıları video olarak şeffaf bir şekilde yönetileceğini dile getirmişti. Sayflarında buna yer vermeyen yandaş medya ise 8 günlük izne çıktığına dair ellerine geçen belgeyi köpürtmekten çekinmedi.

İşte bazı belediye çalışanlarının servis ettiği o belge;

Erdoğan’ın “Nerede kaldı bu süt?” sorusuna İmamoğlu’ndan cevap

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a”Sayın Cumhurbaşkanının bahsettiği süt dağıtımı 100 bine yakın çocuğumuza yapılıyor. Bizim dönemimizde veren el, alan eli görmeyecek. Yoksulluğu asla afişe etmeyeceğiz” diyerek cevap verdi.

AKP’li vekilden AKİT muhabirine: “Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan”

Gerici Yeni Akit’in web sitesi muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’in, kumar oynarken görüntüledikleri AKP’li isimlerin saldırısına uğradıkları iddia edildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlanıyor

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) kurucusu Rahşan Ecevit, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor. Rahşan Ecevit, Devlet Mezarlığı’nda eşi Bülent Ecevit’in yanına defnedilecek.

Rum medyası, Rahşan Ecevit’in ölüm haberini böyle duyurdu

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit’in böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında hayatını kaybetmesi, Kıbrıs Rum kesimi medyasında son dakika haberi olarak duyuruldu.

Kanal İstanbul için 92 bin 468 itiraz, 1 yanıt!

Bakan Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirildiğini ve komisyon çalışmaları ile halkın görüşlerinin dikkate alındığını belirterek dün ÇED olumlu kararını açıkladı. Raporda İstanbulluların rapora yönelik itirazlarına aynı yanıtlar verildi.
209,982BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et