Perşembe / 2 Temmuz 2020

Behzat Ç Yüksel Direnişi’nde: Basın açıklaması yapacaklarmış amirim bunlar inatçı çıktı, yiyecekler gazı copu hala basın açıklaması diyorlar

Seneler sonra internet dizisi olarak yayın hayatına dönen Behzat Ç'de Yüksel Direnişi'ne yönelik polis şiddeti ti'ye alındı. 

207,089BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Seneler sonra internet dizisi olarak yayın hayatına dönen Behzat Ç’de Yüksel Direnişi’ne yönelik polis şiddeti ti’ye alındı.

Geçtiğimiz hafta Blu TV’de ilk bölümü yayınlanan dizin bu haftaki bölümünde Behzat Ç Yüksel Direnişi sırasında protestoculara basın açıklaması yaptırmayan polislerle diyaloğu sosyal medyaya damga vurdu.

İşte polis memuruyla Behzat Ç arasında geçen diyalog:

  • Siz nabıyonuz la heykeli mi bekliyonuz yine?
  • Yok amirim basın açıklaması yapacaklarmış. İnatçı çıktı bunlar. Coplanıp gazı yiyecekler,tutturmuşlar basın açıklaması yapacağız. Olan bize oluyor.
  • Size ne oluyor lan?
  • Yoruluyoruz amirim

İŞTE O ANLAR: 

Halkweb Haber Merkezi

AKP, kadınları koruyan ‘İstanbul Sözleşmesi’ni iptal edeceğini açıkladı!

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, kadınları koruyan İstanbul Sözleşmesi hakkında, “Nasıl usulünü yerine getirerek imzalanmışsa, usulünü yerine getirerek sözleşmeden çıkılır” açıklamasını yaptı.

Ayşenur Arslan: Seda Sayan’dan neyim eksik

Halk TV'deki medya Hahallesi'nde RTÜK'ün Halk TV ve TELE1 kanallarına verdiği 5 günlük ekran karartma yasağına tepki gösteren Ayşenur Arslan, "Ben de bundan sonra magazin programı yapacağım" dedi.

Bahçeli: Sosyal medya hesaplarımı askıya alıyorum

MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya çıkışının ardından açıklama geldi. Bahçeli, 'Sosyal medyayla ilgili kanuni düzenleme TBMM’de yapılana kadar şahsen sosyal medya hesaplarımı tümden askıya alıyorum' ifadelerini kullandı.

RTÜK’ün Halk TV ve Tele1 TV’ye verilen ekran karartma cezasına tepki yağdı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından Halk TV ve TELE 1’e verilen 5 günlük ekran karartma cezasına siyasiler, gazeteciler tepki gösterdi.

Uymazsa zorlama hapsi… Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı

Deniz Bulutsuz'un Ozan Güven hakkında İstanbul 1'in Aile Hakimliği'ne başvurarak iki ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi.
207,089BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et