Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Baykal’a yakın o isim Erdoğan’ın seçim otobüsünde Rabia yaptı

Erdoğan’ın seçim programı sırasında yanında yer alarak “Rabia” işareti yapan isim dikkat çekti.

207,048BeğenenlerBeğen
7,855TakipçilerTakip Et

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın seçim programı sırasında yanında yer alarak “Rabia” işareti yapan isim dikkat çekti.

Peki kim bu “Rabia” işareti yaparak Erdoğan ve birçok AKP’linin yanında saf tutan kişi.

Adı; Korkmaz Karaca…

İlk olarak Anavatan Partisi’ne yakın Arı Grubu’ndaydı. Daha sonra Cem Boyner’e yakın isim oldu. Sonra Mustafa Sarıgül’ün yanında yer aldı ve CHP’ye geldi.

Deniz Baykal’a yaklaştı ve CHP’nin Parti Meclisi’ne girdi.

CHP’lilerin Fethullah Gülen’i ziyaret ettiği iddiası yalan çıkınca, Sabah yazarı Mahmut Övür kaynağını açıklamak zorunda kalmış ve “Bunu da bana CHP’nin eski PM üyesi Korkmaz Karaca aktardı” demişti.

Baykal’ın gidişiyle CHP’deki etkinliği azalsa da parti çevrelerinde yer tutmaya çalışması devam etti. Sosyal medya hesabından Baykal’la birlikte olan fotoğraflarını paylaştı. Hasta olan Baykal’ı ziyaret eden CHP lideri Kılıçdaroğlu kapıdan dönerken, Korkmaz Karaca “Sn. Baykal ile bugün buluştuk. 2 saate yakın dertleştik. Tüm Türkiye’ye selamı var” şeklinde mesajlar paylaştı.

Ve sonunda “Baykal’ın prensi” denilen Korkmaz Karaca, Erdoğan’ın yanında saf tuttu. Öyle ki Erdoğan’ın seçim programlarını adım adım takip etti. Bu kez Erdoğan ve AKP’nin yönetimdeki isimlerle “Rabia” işareti yapıp, fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

 

 

İşte Sakarya’nın Hendek ilçesinde patlamanın olduğu fabrikanın sahibi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve 2 ortağına ait olduğu ortaya çıktı.

Süleyman Soylu’dan havai fişek fabrikasındaki patlama hakkında açıklama: ‘7 kaybımız var, 4’ü vefat’

Süleyman Soylu, Sakarya'daki havai fişek patlaması hakkında açıklama yaptı.

Öztrak: ‘Çoklu baro’ projesi; avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesidir!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, çoklu baro' teklifinin "Avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesi' olduğunu söyledi. Öztrak baro başkanlarının Meclis kapısında bekletilmesine ise "Bu utanç, sadece ucube saray hükümetine ait değildir, sarayın vesayeti altına girmeyi tercih eden buna destek veren iktidar ve koalisyon ortakları da bu utanca ortaktır" sözleri ile tepki gösterdi.

Meral Akşener’den ‘erken seçim tarihi’ yorumu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Sözcü TV'de Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.

Ankara’da baro başkanlarına polis müdahalesi: Milletvekilleri darp edildi

Çoklu baro görüşmeleri ikinci gününde devam ediyor. Baro başkanlarının Meclis bahçesindeki bekleyişini haber yapan Artı TV muhabiri Sibel Hürtaş'ın gözaltına alınmasına tepki gösteren milletvekilleri darp edildi.
207,048BeğenenlerBeğen
7,855TakipçilerTakip Et