Battal İlgezdi ateş püskürdü: Konya milletvekili çıktı… Dangalak! Atın partiden dedim

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir Belediye Başkan adayı Battal İlgezdi partisini sert sözlerle eleştirdi.

Halkweb Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir Belediye Başkan adayı Battal İlgezdi partisini sert sözlerle eleştirdi. İlgezdi, “CHP iktidarı eleştirmeden önce neden 40 yıldır iktidara gelmiyorum diye kendisini eleştirmeli” dedi. Kılıçdaroğlu’nun “kontrollü darbe” sözüne de karşı çıkan İlgezdi “Bal gibi darbe 250 kişi öldü” ifadesini kullandı. İlgezdi, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhuoğlu ve CHP eski Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt için de ağır ifadeler kullandı.

İlgezdi, Konya milletvekili Hüsnü Bozkurt için ‘D..galak’ ifadesini kullanıp partiden atılmasını istediğini belirtti.

İŞTE O SÖZLER: 

KADIKÖY BELEDİYESİ DE HEDEFİNDEYDİ

Battal İlgezdi, Kadıköy Belediyesi’nin bulunduğu alanda bir metrekare yeşil alanın bulunmadığını, Kadıköy Belediyesi’nin borçlarından dolayı kendilerine haciz uyguladığını söyledi.

400 milyar liralık borcu biz aşağıya çeke çeke 40 milyon TL’ye indirdik. Sağolsun Kadıköy Belediye Başkanı hacizi koydu, İller Bankası’ndan gelen parayı tahsil etti bize. Yani adaletin bu, hamdolsun ona da yar olmadı Kadıköy.

Geldik belediye binası yapıcam Kadıköy Belediyesi bütün mülkleri buradan satmış aşağıya caddeye yatırmış. Bir metrekare yeşil alan yok, park yapacak yerimiz yok.

Son Haberler