Başbakanlık’a bağlı kurumdan şaşırtan hamle: Atatürk’ü sildiler, yerine Erdoğan’ı koydular

Anıtkabir için yapılan plan değişikliği tartışmaları sürerken bir şaşırtan haber de Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden geldi.

208,806BeğenenlerBeğen
7,405TakipçilerTakip Et

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi bugün değiştirildi.

İnternet sitesinde, daha önce ana sayfada yer alan Atatürk resmi ve sözlerinin yerinin değiştirilmesi gözlerden kaçmadı.

Sitenin yeni halinde Atatürk’ün resim ve sözleri “Tarihçe” sekmesinin altına taşınırken, ana sayfada haberler ve duyurularla birlikte Osmanlı padişahlarının vakıflarla ilgili “duaları” ve portreleri yer alıyor.

Öte yandan sitenin açılış sayfasına da Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk yerine AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafı bulunuyor.

İşte Vakıflar Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinin eski ve yeni hali:

Mansur Yavaş’tan yardım kampanyalarını engelleyen iktidara insanlık dersi!

Mansur Yavaş, "Kimse endişe etmesin! Planladığımız yardımlara devam edeceğiz. Kimseyi aç ve açıkta bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Davutoğlu’ndan Erdoğan’a zor soru: Burada bir terslik yok mu?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Koronavirüs karşısında bütün devletler vatandaşlarına para aktarırken, bizde vatandaştan para toplanıyor. " ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu talimat verdi, Vakıfbank İBB’nin ve Ankara BB’nin bağış hesaplarına bloke koydu

Bugün Süleyman Soylu imzasıyla İçişleri Bakanlığı’ndan Valiliklere, Jandarma’ya ve Emniyet’e gönderilen, belediyelerin yardım toplamasının yasa dışı olduğuna dair yazıdan sonra Vakıfbank İBB’nin hesabına bloke koydu.

“Man adası gibi adalara kaçırılan vergiyi hazineye kaydet” diyen Engin Altay’dan Erdoğan’ın kampanyasına sert tepki

CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı Erdoğan korona pandemisi nedeniyle başlattığı kampanyaya tepki göstererek, Erdoğan'a bu kampanyaya gerek kalmayacağını söylediği 10 maddelik bir öneri sundu.

Yardım kampanyası başlatan İmamoğlu ve Yavaş’a soruşturma tehdidi!

İçişleri Bakanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle yardım kampanyası başlatan CHP'li belediyeleri soruşturma açmakla tehdit etti.
208,806BeğenenlerBeğen
7,405TakipçilerTakip Et